Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Bielizna damska > Sklep online - znane marki

Sklep online - znane marki

Sklep online - znane marki

Dobry sklep z butami jest mi potrzebny. Jakieś propozycje? Najbardziej to chciałabym kupić gdzieś na promocji jakieś sneakersy od Lacoste. Jeśli kojarzycie takie sklepy z oryginalnym – krokodylem/aligatorem (nigdy nie wiem ;-) ) to piszcie!

wigry00

Posty: 9

 
Ja to odkąd pamiętam byłam zdania, że lepiej trochę dopłacić za produkt i mieć towar lepszej jakości niż za wszelką cenę szukać tanizny. To się potem nie opłaca, bo załóżmy jak kupi się tańsze buty to szybciej się zazwyczaj rozpadną i trzeba będzie kupić kolejną parę. A jak zainwestuje się w coś porządnego, z naturalnej skóry to człowiek pochodzi nawet parę sezonów.

Marti

Posty: 11

 
Mam na oku konkretny model torebki Michael Kors, ale czekam na jakieś wyprzedaże bo w normalnej cenie to jednak się nie skuszę. Mąż jakby się dowiedział ile z konta zniknęło to miałby chyba ciche dni przez kolejne dwa tygodnie.

KKarlowiec

Posty: 13

 
No hej. Jak to mówi mój chłopak – jestem łowcą okazji i faktycznie staram się kupować tylko na wyprzedażach. Można zaoszczędzić kosmiczne pieniądze. Nie wyobrażam sobie, żebym miała kupować ubrania jak są w pierwszej cenie, wtedy z połowy rzeczy musiałabym zrezygnować.

codePerformance

Posty: 8

 
Moja mama bardzo dba o to, żeby każde jedno ubranie było markowe, eleganckie, dobrze leżało i tak dalej. Ja jakoś nie przywiązuję do tego większej uwagi u siebie. Spodni mam może ze 3 sztuki podobnie z bluzkami, koszulkami i tak dalej. Ton ubrań w mojej szafie się nie znajdzie.

mniszek5

Posty: 16

 
Jakoś nie dorobiłam się jeszcze czegoś takiego jak – moja ulubiona marka. Raczej stawiam na różnorodność, od innej firmy kupuję buty, od innej torebki, nie przywiązuję się do marek raczej patrzę na to co mi się po prostu w danej chwili podoba.

Różyczka

Posty: 8

 
Jest trochę sklepów z bardziej ekskluzywną odzieżą. Ja mam zaufanie do strony internetowy-sklep.net. Już kilka zakupów u nich zrobiłam i jeszcze problemów nie było. Rzeczy mają w idealnym stanie, nowe, oryginalne. Z drugiej strony można realnie zaoszczędzić, jak już robią wyprzedaż to tną stawki o kilkadziesiąt procent względem pierwotnej ceny.

Mikuśio

Posty: 16

 
Szkoda, że w sumie żadna polska marka odzieżowa nie doczekała się takiej światowej kariery jak wielkie firmy z zachodu Europy czy z Ameryki. A przecież mamy ponoć cenionych projektantów mody, którzy robią karierę za granicą.

22elzo

Posty: 21