Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Bielizna damska > Ubrania dla dzieci

Ubrania dla dzieci

Ubrania dla dzieci

Dzień dobry. Zainteresowała mnie luksusowa moda dla dzieci. Jesteście w stanie polecić jakieś propozycje, z którymi mieliście do czynienia jako rodzice?

Udzielcie mi jakichś wskazówek!

Laleczka

Posty: 9

 
Przyjaciel niedawno podsunął mi link do sklepu internetowego, w którym ubierają swojego malucha, a mianowicie: https://www.euroyoung.pl. Od razu powiedziałem mu, że to nie na moją kieszeń, ale zaproponował mi, abym dokładniej przejrzał ofertę sklepu i luksusowych ubrań dla dzieci. Doszedłem do wniosku, że czasami da radę nabyć tam coś w rozsądnej cenie.

rz3zn!k

Posty: 33

 
Długo zastanawiałam się czy luksusowa moda dla dzieci to coś na moją kieszeń. Na szczęście okazało się, że ceny nie są zatrważająco wysokie, a na niektóre ciuchy mnie po prostu stać.

Z drugiej strony nie chciałam kupować czegoś kiepskiej jakości.

alibali

Posty: 15

 
Kilka tygodni temu zainteresowały mnie luksusowe ubrania dla dzieci. Córka mojej koleżanki miała rewelacyjną bluzę Pepe Jeans. Postanowiłam, że swojej córce również kupię coś luksusowego, bo nie ma co oszczędzać na swoim jedynym dziecku :)

Lubus34

Posty: 21

 
Zauważyłam, iż w wielu przypadkach rodzice oszczędzają na ubraniach dla dzieci, a nie przywiązują uwagi do tego, ile pieniędzy wydają na używki oraz różne zbędne pozycje. Uważam, iż każdy rodzic winien zadbać oto, aby w szafie odszukały się nawet ekskluzywne ubrania dla dzieci, a nasze dziecko poczuje się wtedy nadzwyczajnie.

TomekK

Posty: 19

 
Nie mam swojej opinii na temat tego, co oferuje ekskluzywna moda dla dzieci, bowiem po prostu jeszcze nigdy nie nabyłam dla swojego dziecka odzieży z ekskluzywnej kolekcji. Może ma to związek z faktem, że ma zaledwie kilka miesięcy, a wszystko czego się dotknie… za chwilę pobrudzi :)

2findme2

Posty: 23

 
W mojej opinii ekskluzywne buty dla dzieci są w stanie zaproponować marki tj. Tommy Hilfiger, Florens, Patrizia, D&G, a także Miss Grant. Nie kupuję takiego obuwia zbyt wiele, bo nie pozwalają mi na to warunki finansowe, ale jedne markowe buty na sezon wydają mi się wskazane, aby zapewnić naszemu dziecku odpowiedni komfort.

ZaNK3R

Posty: 21

 
Długo zastanawiałam się czy luksusowa moda dla dzieci to coś na moją kieszeń. Na szczęście okazało się, że ceny nie są zatrważająco wysokie, a na poniektóre ciuchy mnie po prostu stać.

Z drugiej strony nie chciałam kupować czegoś kiepskiej jakości.

Ciszewe2

Posty: 22