Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Bielizna damska > gdzie kupić suknie na estrade ?

gdzie kupić suknie na estrade ?

gdzie kupić suknie na estrade ?

Hej, witam serdecznie. Moja córka potrzebuje specjalnej sukni do tańców. Chodzi o tańce latino. U kogo coś takiego zamówić? Generalnie w marketach i sieciach odzieżowych się takich sukni nie znajdzie i jest klops.

labuh

Posty: 10

 
A szukałaś w Isel Onir? Na facebooku ich znalazłam ( facebook.com/IselOnir-875955792589761) Super miejsce z sukniami dla kobiet i dla dziewczynek. Mam stąd dwie kreacje wieczorowe i też swojej córce zamawiałam tutaj szycie sukni balowej do jej występu szkolnego. Córa zachwycona, wyglądała bosko w swojej kreacji!

marcinmg

Posty: 10

 
Akurat córka będzie miała w przyszłym roku studniówkę więc za jakiś czas będziemy szukać dla niej kreacji. Niby jeszcze trochę czasu zostało ale wiadomo że takich rzeczy na ostatnią chwilę się nie kupuje.

WalSystem

Posty: 14

 
Materiał jest kluczowy, taka prawda. Kiedyś kupiłam sobie sukienkę która mnie ta drapała po ciele że wytrzymać się nie dało. Innym razem udało mi się dobrać taką której w ogóle na sobie nie czułam, super leżała, jak druga skóra.

wiesłąwa3

Posty: 20

 
Mam problem żeby dobrać sukienkę córce...jeździmy od sklepu do sklepu jak od Annasza do Kajfasza i wszędzie odsyłają nas z kwitkiem...a przecież Poznań to duże miasto i nie powinno być problemu z dopasowaniem sukienki...

labuh

Posty: 13

 
Przydałaby mi się jakaś kreacja wieczorowa, bo jak sobie ostatnio przejrzałam szafę to trochę bieda. Dużo jeansów, swetrów i tshirów a sukienek czy garsonek jak na lekarstwo...Trzeba to zmienić :)

Trener

Posty: 13