Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Bielizna damska > Projektowanie odzieży denim, kogo polecicie ?

Projektowanie odzieży denim, kogo polecicie ?

Projektowanie odzieży denim, kogo polecicie ?

Pilnie szukam firmy, która zajmuje się opracowywaniem i analizą trendów mody, dotyczy firmy w Łodzi, którą prowadzę. Dziękuję.

Namo

Posty: 9

 
Dobrze wiem, że taka pomoc jest bardzo potrzebna. Też mieliśmy problemy. Nie wiedzieliśmy dokładnie co zrobić, żeby wpisało się w wymogi nowego sezonu. Dopiero jak specjaliści się zajęli projektowaniem ubiorów, w końcu było dobrze. Nie polecam kombinowania samemu, inwestycja w dobrego projektanta po prostu się opłaca.

Warszawiak

Posty: 14

 
Szukałam różnych rozwiązań. Lecz naprawdę tylko dzięki firmie, która zajęła się wdrożeniem stylizacji mogę powiedzieć o sukcesie. Ofert w Łodzi nie ma wiele, panią Joannę polecam :) Niezmiernie konkretna osoba, znająca się na modzie, fach w ręku, mnie pomogła więc jej usługi też polecam.

Motospec

Posty: 29

 
To profesjonalistka jeśli chodzi o projektowanie odzieży, działa w Łodzi http://www.projectfashionlab.pl. Kompleksowa usługa, od a do z. Polecam.

Rico

Posty: 13

 
Dzięki takim właśnie ofertom jak tu proponowane projektowanie odzieży casual można być pewnym, że nie utopi się pieniędzy. Nieraz też korzystamy z usług projektowania przede wszystkim, jeżeli zależy nam na ekstra sprzedaży. Zapłacić za usługę trzeba, niemniej jednak jest pewność, że dostaje się rzeczywiście chodliwy projekt, niewątpliwie wybierając kogoś doświadczonego.

donbagino

Posty: 25

 
Szukałam różnych rozwiązań. Ale rzeczywiście tylko dzięki firmie, która zajęła się wdrożeniem stylizacji mogę powiedzieć o sukcesie. Ofert w Łodzi nie ma wiele, panią Joannę polecam :) Bardzo konkretna osoba, znająca się na modzie, fach w ręku, mnie pomogła więc jej usługi też polecam.

hyzio

Posty: 16