Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Bielizna damska > Legginsy, gdzie kupię ?

Legginsy, gdzie kupię ?

Legginsy, gdzie kupię ?

Bardzo podobają mi się spodnie alladynki, ale nigdzie nie mogę trafić na mały rozmiar. Jak znacie jakiś sklep w sieci, napiszcie.

wiesłąwa3

Posty: 20

 
Tez uwielbiam chodzić w leginsach. Mam ich sporą ilość. A kupuję je w tym sklepie internetowym http://e-legginsy.pl. Tu jest ogromny wybór, zakochałam się w tym sklepie, bo co chwilę mają coś szałowego, nowego.

magic17

Posty: 25

 
Weszłam na ich stronkę. Muszę sobie sprawić takie spodnie alladynki. Bardzo mi się podobają. Mam nadzieję, że i ja będę wyglądała w nich dobrze. Najfajniejsze jest to, że można je zakładać do wielu stylizacji, nawet jako ubiór do pracy. Polecam.

Marko

Posty: 24

 
Właśnie to jest najgorsze. Prucie się leginsów po pierwszym razie jak założysz. To jest nie do zniesienia. Nawet jeśli płacisz tę trochę złotych mniej niż w markowym sklepie, takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, przecież to nie jednorazówki. Albo powinni od razu pisać, że są na raz. I takie problemy musi nosić w sobie każda kobieta drogi mężczyzno.

turysta00

Posty: 14

 
Jak nie wiesz, gdzie iść na zakupy, to polecam legginsy online. Moc barw, wzorów, rozmiarów, gatunków. Po prostu jak dla nas babeczek to raj. Swoją drogą też wolę zakupy poprzez internet. Mam więcej spokoju, gdybym miała z moimi dzieciakami łazić po sklepach z pewnością zakupy nie udałyby mi się tak dobrze jak tu.

TomekK

Posty: 20

 
Właśnie takich tunik szukałam, sklep internetowy jest mega zaopatrzony i wciąż widzę, iż pojawia się coś nowego. Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie.

szarky

Posty: 24

 
Dla mnie ma znaczenie komfort. Nie ubieram się w ciuchy, które krępują ruchy, wciąż muszę coś poprawiać itp. Dlatego najlepiej pasują mi spodnie alladynki. Pasują do każdej sylwetki.

gregcie@

Posty: 15

 
Najgorszy jest fakt i nie chcę tu robić antyreklamy, lecz chodzi o prucie się leginsów w kroczu. Puszcza nić, zszywasz, a po praniu okazuje się, że musisz szyć kolejny raz. Za trzecim materiał już tak się ujmuje, że legginsy muszą wylądować w koszu. Chociażby niska cena, mnie nie przyciąga. Sklep sprawdzę na pewno, bo legginsy kocham.

Trener

Posty: 14