Strona główna > Firmy > Agencje Reklamowe > Koszulki z nadrukiem Andrychów

Koszulki z nadrukiem Andrychów

Koszulki z nadrukiem Andrychów

Szukam koszulek z nadrukiem, damskich, ale nie słabych jakościowo, tylko dobrze wykończonych. Nie chcę, żeby po pierwszym praniu były już do wyrzucenia. Wiecie o co chodzi :P

Jamrozyy

Posty: 21

 
Mój chłopak kupuje ciągle jakieś nowe koszulki w http://www.naszewzory.pl. Ma już chyba wszystkie kolory i teraz na bluzy się przerzucił. Mówi, że musi tekst na sobie zmieniać co miesiąc, bo się lepiej czuje :D

woo_oow

Posty: 22

 
Pooglądaj sobie galerie koszulek z nadrukiem. Jest ich sporo i po prostu wybierz sobie identyczną. Teraz znalezienie usługodawcy nie powinno być problemem.

Liczy się najniższa cena.

Malinka Moja

Posty: 19

 
W firmie każą nam nosić bluzy z nadrukiem i szczerze mówiąc podobają mi się. Jedną nawet do domu zabrałem :) Super bawełna, miła w dotyku.

Polecam taki typ gramatury.

Niciuśś98

Posty: 25

 
Dużo nietypowych kolorów i wzorów niedostępnych, gdzie indziej znajdziesz na stronce www.naszewzory.pl. Od lat się specjalizują w tej robocie. Mają nie tylko t-shirty, ale też fajne bluzy, nowoczesne i modne.

Pasują do każdego typu sylwetki.

bogdan66

Posty: 24

 
Taniej ci wyjdzie zamówienie w firmie, która sprzedaje koszulkę i wykonuje od razu nadruk. Fajna sprawa, żeby oryginalną imprezkę zorganizować z taką garderobą :)

showmemore43

Posty: 18

 
Cześć, ja zamówiłam na prezent moim rodzicom koszulki z www.naszewzory.pl. Aż się zdziwiłam, że takie dobre wykonanie. Myślałam, że to będzie upominek tylko do pierwszego prania, a już tatuś dwa lata nosi jedną koszulkę :P

labuh

Posty: 19

 
Z dziewczyną kupiłem dwie koszulki i dwie bluzy w serwisie www.naszewzory.pl. Popełniliśmy na początku błąd w pliku, ale oni już sami naprawili i wszystko poszło, jak trzeba. Do tej pory chodzimy w tych koszulkach :) Fajne są i ten wzór przylega na stałe, nie da się go poczuć często.

Sporo sprawa, żeby coś nowego w garderobie umieścić :)

pawelbin

Posty: 23

 
Najlepsza opcja reklamowa te koszulki z nadrukiem, bo na luzie dasz pracownikom i podarujesz klientom.

Dresik

Posty: 18

 
Druk cyfrowy sprawdzi ci się tylko w małym nakładzie. Lepiej, żebyś wybrał haft komputerowy, jak to ma być tylko jedna koszulka. Zaskoczysz się jakością.

ZaNK3R

Posty: 18