Strona główna > Firmy > Agencje Reklamowe > projektowanie stron internetowych ??

projektowanie stron internetowych ??

projektowanie stron internetowych ??

Cześć. Szukam firmy, na jakiej będzie spoczywała odpowiedzialność za projektowanie logo dla mojego przedsiębiorstwa. Macie jakieś doświadczenia w tym zakresie i zarekomendujecie jakiegoś usługodawcę?

Hymnny4

Posty: 5

 
Mam wrażenie, że w obrębie tego forum dyskusyjnego znajdę wiele praktycznych rad, dzięki czemu zostanie wybrana przeze mnie naprawdę solidna agencja kreatywna. Właśnie zabieram się za lekturę Waszych doświadczeń. Postaram się podzielić swoją opinią, gdy moja współpraca z daną agencją będzie już trwała :)

Laleczka

Posty: 9

 
To moim zdaniem najlepsza agencja: https://pirsummedia.pl/oferta/obsluga-social-media, która posiada w swojej ofercie usługę tj. projektowanie logo. Skorzystałem z niej i jestem niezwykle usatysfakcjonowany z osiągniętego efektu. Mam nadzieję, iż u Was będzie podobnie.

Bienkus

Posty: 13

 
Nie ma uniwersalnej odpowiedzi na pytanie, ile może kosztować pozycjonowanie stron internetowych. Dużo zależy od trudności odpowiednich fraz, a także polityki cenowej usługodawcy, jakiego wybierzecie.

dominikk6

Posty: 6

 
Bardzo obawiałem się tego, jakiego wynagrodzenia będzie oczekiwała ode mnie agencja reklamowa. Całe szczęście, że trafiłem na agencję, która posiada dość przystępne ceny i wykazała się dużą elastycznością podczas współpracy.

3

Posty: 9

 
Uważam, iż oszczędzanie na usłudze tj. projektowanie logo nie będzie świetnym pomysłem. Wszystko ze względu na fakt, że loga będziecie używać praktycznie każdego dnia. W związku z tym w celu jego stworzenia powinniście nawiązać współpracę z fachową firmą, która posiada satysfakcjonująco bogate doświadczenie.

mitr

Posty: 23

 
Uważam, że oszczędzanie na usłudze tj. projektowanie logo nie będzie dobrym pomysłem. Wszystko ze względu na fakt, iż loga będziecie używać praktycznie codziennie. W związku z tym w celu jego stworzenia powinniście nawiązać współpracę z profesjonalną firmą, która posiada satysfakcjonująco bogate doświadczenie.

gregcie@

Posty: 13

 
Nie ma uniwersalnej odpowiedzi na pytanie, ile może kosztować pozycjonowanie stron internetowych. Sporo zależy od trudności pożądanych fraz, a także polityki cenowej usługodawcy, którego wybierzecie.

q-olek

Posty: 9

 
Niedawno po raz pierwszy w życiu wybierałem agencję kreatywną. Nie miałem świadomości, iż w tej branży rywalizuje ze sobą tak sporo przedsiębiorstw.

Kitas

Posty: 5

 
Wydaje mi się, że istnieją wyspecjalizowane firmy, które są skłonne zaproponować obsługę social media. Czasami nie warto zajmować się tym we własnym zakresie, ponieważ nieumiejętne zarządzanie profilem może wyrządzić więcej szkody niż pożytku.

namok

Posty: 12