Strona główna > Firmy > Agencje Reklamowe > Litery podświetlane

Litery podświetlane

Litery podświetlane

Prowadzę aptekę i chciałbym zainwestować w profesjonalne litery podświetlane tudzież inne tego rodzaju szyldy. Chciałbym żeby punkt był widoczny z daleka i wyróżniał się na tle innych lokali w okolicy. Kto takie materiały wykonuje na dobrym poziomie?

beata77

Posty: 19

 
Swój baner reklamowy przy firmie to montowałem chyba z 5 lat temu i teraz to już nie wygląda za dobrze. Jednak w przypadku reklamy zewnętrznej to warunki atmosferyczne, różnice temperatur, promieniowanie słoneczne i cała reszta dużo szkody robią.

Lomartek67

Posty: 18

 
Widziałem kilka fajnych realizacji jeśli chodzi o reklamy zewnętrzne w sieci, jak się trafi na dobrego projektanta to rzeczywiście efekt potrafi zrobić wrażenie na odbiorcy.

Ptaszyna

Posty: 13

 
Mój znajomy korzysta z takiego specjalnego neonu na elewacji i z tego co mówi to sporo mu prądu idzie na zasilenie czegoś takiego. Są jakieś szczególnie energooszczędne rozwiązania, które możecie polecić?

Fifeczek2

Posty: 15

 
Warto się skontaktować z biurem firmy Neobrand. Mam od nich pylon kupiony i jestem zadowolony. Duży, wyrazisty, widoczny z dużej odległości, z wbudowanym systemem wewnętrznego podświetlenia. Na stronie neobrand.pl w galerii widać dokładnie jak niektóre ich realizacje wyglądają.

johncena67

Posty: 21

 
W różnej jakości można znaleźć reklamy w firmach, które zajmują się projektowaniem i produkcją. Powiem tak – na pewno bym tutaj jakoś mocno nie oszczędzał, bo jeśli reklama ma dobrze wyglądać to musi trochę kosztować.

jesika

Posty: 16

 
Do zamontowania na dachu szukam od dłuższego już czasu odpowiednich dużych liter z podświetleniem i nie wiem na co się ostatecznie zdecydować. Kilka projektów dostałem od różnych firm i powiem, że żaden mi jakoś super do gustu nie przypadł.

Hunka

Posty: 18

 
Minęły już czasy, że jako reklama zewnętrzna wystarczyła zwykła metalowa tablica. Teraz już moim zdaniem trzeba zainwestować w coś podświetlanego, z pomysłem, nowoczesnego, żeby się przebić do świadomości klienta.

Wariat

Posty: 18

 
Dużo zależy od jakości projektu takich reklam. Niektórzy projektanci wiedzą o co chodzi i jak to powinno wyglądać, żeby faktycznie promować, a nie robić wstyd. Szkoda, że klienci często nie są świadomi, że płacą duże pieniądze za słabe projekty.

ciopix

Posty: 21

 
U mnie na zakładzie nie ma w zasadzie żadnych reklam, a i tak ludzie wiedzą jak trafić. Najlepszą reklamą jest moim zdaniem poczta pantoflowa, od lat niezawodna.

Menene

Posty: 16