Torby papierowe, dobra firma?

Torby papierowe, dobra firma?

Witam, potrzebuję znaleźć tanią firmę, która zajmuje się drukiem reklamowym na torbach papierowych. Interesuje mnie duża ilość.

Złoty

Posty: 12

 
A mnie się wydawało, że reklamowe torby foliowe przezywają już swój kres. No natomiast faktycznie, żeby nowa firma mogła się promować za pomocą tego typu żywej reklamy, to „reklamówki” są najtańsze. Też bym chyba od nich zaczął. Tak czy inaczej są nam konieczne, jedni wezmą takie, inni doskonalsze z materiału.

bartek33

Posty: 14

 
Skontaktowałem się z polecaną firmą. Jest dobrze. Po dobrej cenie będę miał taką liczba toreb papierowych, jak chciałem. Niesłychanie dziękuję za pomoc. Już nie mogę doczekać się pierwszej sprzedaży z nowymi torbami.

piehoot

Posty: 23

 
W takie torby foliowe to raczej pakują w marketach, a one już nie wymagają reklamy. Ja bym postawiła niezwyklej na coś ekologicznego, papierowe albo z materiału. Koszt jest naturalnie wyższy, niemniej jednak wygląd zdecydowanie lepszy.

ZaNK3R

Posty: 20

 
A mnie się wydawało, że reklamowe torby foliowe przezywają już swój kres. No ale rzeczywiście, żeby nowa firma mogła się promować za pomocą tego typu żywej reklamy, to „reklamówki” są najtańsze. Też bym chyba od nich zaczął. Tak czy inaczej są nam potrzebne, jedni wezmą takie, inni lepsze z materiału.

LKC00

Posty: 19

 
Osobiście nie bardzo lubię torby foliowe, ale jest ich chyba najwięcej na każdym rynku. Jeśli już jest to najtańsza forma żywej reklamy, to z pewnością warto takie torby oznakować i promować się w ten sposób. Jak na razie nie widać, żeby miały skończyć swoją żywotność.

Gargamel5

Posty: 14

 
Akurat w mojej branży bardzo dobrze przyjęły się torby papierowe. Mam je oznakowane nazwą swojej firmy i logo. Ludzie chętnie z nich korzystają. Nie ukrywam, że często widzę w swoim mieście osoby idące z torebką z mojego sklepu. Miasto nie jest duże, ale zawsze to świetna reklama.

mariuseus

Posty: 28

 
Wydaje mi się, iż jeśli chodzi o torby papierowe, to chyba drogo taki interes wychodzi. Przy moich zyskach nie wiem, czy mogłyby być darmowym gadżetem reklamowym. Na razie nie mam takich, lecz w przyszłości warto o czymś takim pomyśleć. Chyba, iż odszukałabym firmę, jaka proponuje niesłychanie atrakcyjne ceny.

FOTO-PHOTO

Posty: 18

 
Ta firma trudni się takim drukiem od lat http://www.awadruk.com.pl. Zamawiałam u nich torby papierowe z reklamą swojej marki. Bardzo dobrze zrobione, wszystko w porządku, także polecam.

Zamówienie bardzo szybko zrealizowane.

zdziniu33

Posty: 22

 
Od dawna mam w swoim sklepie torby reklamowe. Zwykłe zrywki są za darmo. Jeśli klient życzy sobie materiałową torbę, płaci za nią. Ale naprawdę da się zauważyć, że dzięki nim można budować świadomość marki. O takie rzeczy trzeba dbać, jak się ma swój własny biznes.

Grzaleczkaa

Posty: 23