Strona główna > Firmy > Agencje Reklamowe > Gdzie w Warszawie wykonuja banery reklamowe ?

Gdzie w Warszawie wykonuja banery reklamowe ?

Gdzie w Warszawie wykonuja banery reklamowe ?

Od pewnego czasu chodzą za mną banery, w sensie pomysł na taką reklamę. Mam niewielką firmę, lecz wiadomo bez reklamy nie podziałam, szczególnie na warszawskim rynku. Zatem pytanie do was – od kogo nabyć banery, żeby nie przepłacić? Dobrze jakby się prędko uwinęli ze zleceniem, bo dla mnie czas to pieniądz.

Lubus34

Posty: 20

 
Niekiedy baner naprawdę potrafi zrobić niezłą robotę, niemniej jednak musi to być porządny projekt, jakiś oryginalny, który rzuca się w oczy. Można odszukać parę firm, które robią naprawdę ciekawe wydruki, należałoby poszukać, bowiem taka inwestycja się zwraca i to dość szybko.

DevilScream

Posty: 19

 
Niezwykle fajne ceny znalazłem ostatnio na stronie www.banery-warszawa.pl, także jak myślisz o banerach w jakiejś rozsądnej cenie w stolicy to myślę, że tutaj znajdziesz coś dla siebie. Takie oferty jak te tylko pokazują, jak bardzo inni producenci zdzierają. Albowiem skoro im się opłaca sprzedawać porządnej jakości solwent, to dlaczego inne firmy liczą sobie takie wysokie stawki od metra??!

Kuniarz

Posty: 22

 
Nie tak dawno zamawiałem pierwsze banery w życiu i jestem usatysfakcjonowany. Wybór padł na firmę www.banery-warszawa.pl, którą polecił mi szwagier i nadzwyczajnie muszę się z nim zgodzić, iż to rzeczywiście dobry producent:) Fajnie, prędko się uporali ze zleceniem, nie marudzili, nie ściemniali, nie mówili, iż się nie da zrobić:P Szybko, terminowo, profesjonalnie.

dobryrd

Posty: 21

 
Powiem zupełnie szczerze, że nie wyobrażam sobie lepszej reklamy niż banery, plakaty, ulotki. Moim zdaniem, efektywność takiej promocji jest chyba trochę niedoceniana, zaś szkoda, albowiem za niegigantyczne pieniądze można idealne rozreklamować swoją markę, logo, po prostu stać się niezwyklej rozpoznawalnym, zaś to już dużo.

Tatusiek4

Posty: 34

 
Z tych wszystkich typów banerów które są, to ja zawsze wybieram druk solwentowy. To jest najlepsze rozwiązanie, jak się chce mieć pewność, że woda nie zmyje farby. Poza tym, jest to opcja odporna na promienie słoneczne, jakie też mogą nieco zniszczyć grafikę. Należałoby sprawić sobie coś takiego;)

André22

Posty: 20

 
Hmm...dawno nie kupowałem banerów, ale z tego co pamiętam to dobrą jakość w niskiej cenie gwarantowała marka http://www.banery-warszawa.pl. Miałem z nimi kontakt kilka razy i zawsze pozytywnie mnie zaskakiwali terminem wykonania zlecenia. Błyskawiczna produkcja, zaś najważniejsze, iż na tej szybkości nie cierpiała jakość baneru.

pl07

Posty: 32

 
Też bym chętnie nawiązał z kimś stałą współpracę, jeżeli chodzi o banery i różne materiały reklamowe. Dopiero zaczynam działalność i widzę, że bez dobrej promocji to szybko zwinę interes. Myślałem, że trafiłem w niszę, a tymczasem konkurencji nie brakuje, demet...

zdsakk87

Posty: 23

 
Oj aktualnie bez dobrej reklamy przepadłeś człowieku:) Rynek nie oszczędza nikogo...Lecz na szczęście można zadbać o swoją pozycję. Mnie niesłychanie się opłaca reklama w sieci, dobre pozycjonowanie, natomiast ulotki i baner też wchodzę w grę.

Trzeba łapać się wszystkich opcji.

magic17

Posty: 24

 
Mnie by się nawet przydał jakiś jeden większy baner, żeby trochę się bardziej pokazać klientom. W sumie moja knajpa jakiś tam klientów ma, nawet sobie radzimy, ale porządnej promocji nigdy za wiele. Z tego co się orientuję, to dobre są te banery z materiału winylowego, ponoć mogą sporo przetrzymać, nawet parę lat.

dariuszek1878

Posty: 23