Strona główna > Firmy > Agencje Reklamowe > Kto zajmie się promocją idei?

Kto zajmie się promocją idei?

Kto zajmie się promocją idei?

Cześć. Od zawsze wydawało mi się, że sprawdzę się w organizacji różnych akcji i promocji marek, ale dopiero na własnym przykładzie przekonałem się, że to wytężona praca, którą niekoniecznie ktoś doceni.

Wacław

Posty: 20

 
Dzień dobry. Event marketing interesował mnie od dawna, jednak nigdy nie zdecydowałem się zamienić swojej wiedzy teoretycznej na praktykę, co uczyniłem dopiero niedawno. Okazało się to strzałem w dziesiątkę i przekroczyło oczekiwania mojego pracodawcy, który pozwolił mi częściej podejmować takie samodzielne decyzje.

DevilScream

Posty: 19

 
Witam.

Niedawno trafiłem na stronę http://www.ievent.pl, jaka okazała się lekarstwem na wszystkie nasze problemy z organizacją imprez, szkoleń oraz konferencji.

Mogę śmiało polecić i przedstawić zdjęcia z wydarzeń, które nam zorganizowali.

dobryrd

Posty: 21

 
Witam serdecznie.

Mam przyjemność polecić współpracę z http://www.ievent.pl, a więc z firmą, która uratowała mnie już z niejednej opresji, gdy „terminy nagliły”, a ja byłem w potrzebie. Okazuje się, że można nawiązać długoterminową współpracę pełną zrozumienia i niewygórowanych kosztów, za co muszę dać im dużego plusa.

Dosti

Posty: 23

 
Cześć.
Zawsze wydawało mi się, że fora dyskusyjne to tylko rozmowy pomiędzy ludźmi, z których nie można wyciągnąć nic wartościowego. Myliłam się, bowiem w ten sposób zdobyłam kluczową wiedzę z zakresu marketingu, a także na temat promocji produktów.

Czasami warto zweryfikować coś samemu zanim dokona się oceny!

Alaneq

Posty: 23

 
Hej. Muszę pochwalić się, że niedawno byłem uczestnikiem znakomitej konferencji, której organizacja była perfekcyjna. Miała ona miejsce w Poznaniu i dotyczyła dość specyficznego tematu.

Nabrałem ochoty na organizację własnego sympozjum, ale jaka firma może mi w tym pomóc?

BigM92

Posty: 20

 
Witam serdecznie.

Postanowiłem podzielić się swoimi spostrzeżeniami po zorganizowanym wydarzeniu promocyjnym. Odczucia są jak najniezwyklej pozytywne, zainteresowanie naszą firmą wzrosło, a wszystko dzięki usługach zrealizowanych poprzez http://www.ievent.pl.

Szozi

Posty: 23

 
Witam. Moje oczekiwania względem kampanii tj. promocja firm były niewielkie, bowiem niepokoiła mnie stosunkowo atrakcyjna cena takiej usługi. Pozytywnie się zaskoczyłem, co uznaję za duży sukces.

Zainteresowanym mogę przekazać kontakt do firmy, która mnie wsparła na każdym etapie.

Hunka

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Lektura forum znacząco mi pomogła, być może nawet uchroniła mnie przed utratą pracy, bo nie byłam kompetentna w kwestii organizacji imprez (nadal nie jestem). Szefowi spodobały się jednak przygotowane wydarzenia promocyjne.

Koktus

Posty: 27