Strona główna > Firmy > Agencje Reklamowe > reklama na samochodach

reklama na samochodach

reklama na samochodach

Witam! Tak się zastanawiam od jakiegoś czasu nad kampanią reklamową dla swojej firmy. Co polecicie? Jakie narzędzia, jakie formy reklamy są najskuteczniejsze przy niewielkim nakładzie finansowym? Jeśli macie coś sprawdzonego, namiar na jakąś agencję to piszcie!

wigry00

Posty: 17

 
Problemem wielu agencji reklamowych jest dzisiaj to, że nie mają zbyt kreatywnych pracowników. W każdym razie ja się zetknąłem już z kilkoma takimi biurami, gdzie powiem szczerze – sam bym wpadł na lepszą kreację...

audi80

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o stricte reklamy na komunikacji miejskiej – autobusy, tramwaje to polecam agencję Expansa -expansa.pl. Super konkurencyjne ceny, szybkie terminy i kompleksowość usług. Nie tylko projektują i produkują reklamy, ale też zajmują się montażem i ich serwisowaniem. Po wszystkim, to oni też odpowiadają za demontaż. Wszystko można załatwić w 1 miejscu co znacznie przyśpiesza całą realizację.

miko_poz

Posty: 18

 
Jak na razie odkąd prowadzę swoją firmę to się ograniczałem do reklam w lokalnym radiu i prasie – wystarczyło. Duże znaczenie mają też polecenia moich klientów, którzy polecają moje usługi rodzinie i tak się to wszystko nakręca.

dublerek56

Posty: 20

 
Teraz to się promować w mieście można na milion sposobów. Są ludzie z ulotkami, banery, billboardy, jest reklama na autach i tramwajach, krótko mówiąc – każdy znajdzie coś dla siebie.

AGDDDy1

Posty: 13

 
Najważniejszy i tak jest sam pomysł na reklamę. Jeśli jest dobry pomysł, jakiś kreatywny i niebanalny to już kwestia ustawienia i wykupienia tablic, czy billboardów schodzi na drugi plan.

cr7

Posty: 15

 
Nie wiem gdzie taką reklamę zamówić, jeszcze nigdy nie korzystałem z czegoś takiego. Chociaż parę razy mi chodziło po głowie, żeby trochę bardziej się podpromować właśnie outdoorowo.

namok

Posty: 13

 
Mój znajomy wiem, że swego czasu pracował jako monter reklam na słupach z billboardami. Z tego co mówił to nawet nieźle płacili, bo to de facto była praca na wysokościach. Ale nie wiem w sumie dla kogo on montował...mogę podpytać jak go spotkam.

Tatusiek4

Posty: 14