Strona główna > Firmy > Agencje Reklamowe > Druk wypukły, jaka firma ?

Druk wypukły, jaka firma ?

Druk wypukły, jaka firma ?

Witam. Mam pytanie odnośnie druku wypukłego na wizytówkach. Gdzie coś takiego wykonują, czy ta usługa jest droga? Jak coś wiecie lub możecie pochwalić się swoją wizytówką, dziękuję.

Mariusz

Posty: 11

 
Polecam ich, bo sama zamawiałam u nich wizytówkę. Polecili mi druk wypukły. Efekt jest powalający. Naprawdę warto skorzystać z ich bogatej oferty. Każdy z pewnością coś dla siebie znajdzie. Ceną są bardzo przystępne.

Lupusx

Posty: 17

 
Według mnie najważniejszy jest pierwszy efekt. Bierzesz taką kartkę do ręki i już wiesz, iż to ceniona firma. Zatem też dla siebie wybrałam druk wizytówek, który nie jest normalny. Teraz są wielkie szanse i wobec tego jest w czym przebierać. Jak trafisz na fachowców, to zrobią projekt po prostu genialnie dobry.

szulmar

Posty: 19

 
Dużo się teraz słyszy o druku na wizytówki, że nie może być banalny. Tak jest, jak chcesz klienta do siebie przyciągnąć, to z pewnością nie zwykłą karteczką, która pogniecie się za chwilę, a litery szybko się wytrą. Teraz jest coś takiego jak foliowanie, bardzo dobrze to wygląda no i chroni.

Marys56

Posty: 16

 
Od niej się wszystko zaczyna. Pożądane byłoby więc poświęcić czas i zlecić druk na wizytówkach profesjonalistom. W Warszawie jest takich dużo, ale ta drukarnia internetowa bije wszystkich na głowę. Projekty można obejrzeć na stronie internetowej. Jestem pod wielkim wrażeniem i sam zdecyduję się na ich usługi.

Motospec

Posty: 17

 
Jeśli potrzebne są tanie wizytówki, to polecam tę drukarnię internetową http://www.druk-wizytowek.eu/tanie-wizytowki/. Tutaj macie druk wizytówek, który oceniany jest w Warszawie za jeden z najlepszych.

codePerformance

Posty: 16

 
Z tą drukarnią a dokładnie z ich drukiem wizytówek w Warszawie miałem kilkakrotnie do czynienia. Mogę firmę polecić, bo ich idee zawsze się w moim przypadku sprawdzały. Współpraca bardzo miła, a jakość nie do podważenia. Polecam więc z zamkniętymi oczami.

56_2014

Posty: 22

 
Niewiele wiedziałem w takim układzie o druku wypukłym. Sądzę, że teraz ludzie potrzebują dużych zmian odnośnie wyglądu swojej wizytówki, wobec tego taki pomysł niezmiernie się jak widać podoba. Wchodziłem na stronę tej drukarni i sam mam już plan, co wybrać dla siebie. Mają niezmiernie liczną ofertę. Pozdrawiam.

BrumBrum2

Posty: 25

 
Kilka razy zamawiałem sobie wizytówki. Mam firmę od lat. Lecz teraz zaufałem tej drukarni internetowej i wyszło po prostu genialnie. Bez dobrego druku na wizytówkach, wyglądają one nijako, wobec tego teraz zainwestowałem w fachowców pod względem drukarskim.

Lupusx

Posty: 17

 
Nie każdy druk na wizytówkach dobrze wygląda. Takie rzeczy lepiej oddać w ręce profesjonalistów, niż spaprać samemu robotę. Mnie się poszczęściło, projekt okazał się skuteczny. Polecam profesjonalne drukarnie.

robson900

Posty: 22