Strona główna > Firmy > Agencje Reklamowe > Znacie jakąś dobrą agencję reklamy na podkarpaciu?

Znacie jakąś dobrą agencję reklamy na podkarpaciu?

Znacie jakąś dobrą agencję reklamy na podkarpaciu?

Szukam agencji reklamowej, która robi ciekawe wizytówki, najlepiej na podkarpaciu.

Z góry bardzo dziękuję.

sebuśś4

Posty: 19

 
My też współpracowaliśmy z tą agencją reklamy, na podkarpaciu nie ma lepszej. Pożądane byłoby zwracać się do niej z jakąkolwiek potrzebą reklamy, bo działa wszechstronnie.

Killer85

Posty: 23

 
Polecam tę agencję reklamy na podkarpaciu http://www.ag-raf.com.pl.

Działa naprawdę wszechstronnie i można liczyć u nich na atrakcyjne ceny.

zooazool

Posty: 31

 
Witam, też właśnie myśleliśmy nad jakąś formą promocji firmy. Trudno z tego wszystkiego wybrać coś, co jest najlepsze, ale chyba jak na razie postawimy na ulotki, które rozpowszechnimy na podkarpaciu. W sumie nasi odbiorcy, to osoby w średnim wieku niekoniecznie zaglądający do internetu.

ciarex

Posty: 19

 
Nasze banery, które znajdują się na podkarpaciu naprawdę przyniosły nam zyski. To jednak bardzo zależy od agencji, kto je wykona, jak zaprojektuje. Osobiście nigdy nie wierzyłem, że taki baner może coś tak bardzo zdziałać, a tu jednak. Jestem bardzo zadowolony z tego ruchu marketingowego.

Malinka Moja

Posty: 24

 
Uważam, że wizytówki, które proponuje ta agencja reklamowa na podkarpaciu są faktycznie niezmiernie dobre. Sami korzystaliśmy z ich usług i nie mamy żadnych zastrzeżeń.

Lupusx

Posty: 17

 
Z tą reklamą choć jest jej tak wokół nas dużo, jest naprawdę ciężko. Nie wydaje mi się, żeby banery posiadały tak znaczący wpływ na świadomość marki np. na podkarpaciu, gdzie jest ich od groma i troszkę. Podzielam zdanie, iż gadżety reklamowe są o dużo lepszym rozwiązaniem.

Lomartek67

Posty: 18

 
Ja myślałam teraz o kalendarzach reklamowych. Widać ogólnie, że podkarpacie jest zainteresowane gadżetami reklamowymi i ludzie tu bardzo pozytywnie je odbierają. Może jest tak wszędzie, nasze wcześniejsze upominki też wywarły ogromny wpływ na świadomość naszej marki, więc szczerze polecamy i życzymy mądrych wyborów.

Riko64

Posty: 12

 
Nie chciało mi się wierzyć, że kalendarze reklamowe mogą wzbudzić na podkarpaciu takie zainteresowanie. Najważniejsze, że widać już pierwsze efekty naszego ruchu wobec klientów. Bardzo cieszymy się, że wszystko wyszło jak najlepiej.

woo_oow

Posty: 22

 
Nie chciało mi się wierzyć, iż kalendarze reklamowe mogą wzbudzić na podkarpaciu takie zainteresowanie. Najistotniejsze, iż widać już pierwsze efekty naszego ruchu wobec klientów. Niezmiernie cieszymy się, iż wszystko wyszło jak najlepiej.

Penio

Posty: 14