reklama miejska

reklama miejska

Witam serdecznie. Szukam dobrej firmy w Poznaniu, która specjalizuje się w reklamie outdoorowej. Takie rzeczy jak wielki format, tablice, billboardy – komu zlecić?

audi80

Posty: 13

 
U siebie to dość szybko zauważyłem pozytywny wpływ reklamy zewnętrznej. Praktycznie z dnia na dzień telefony zaczęły dzwonić z coraz większym natężeniem. Powiem szczerze, że aż takiego efektu się nie spodziewałem.

Aweeee

Posty: 20

 
Z tego co się orientowałem to billboardy zwłaszcza w tych większych miastach to potrafią słono kosztować. Nie dziwi mnie że zazwyczaj na tych słupach to się reklamują tylko największe firmy z gigantycznym budżetem.

Dyduszek22

Posty: 11

 
Mnie się bardzo podoba reklama na pylonach i już w paru miejscach się dopytywałem o takie gadżety, to nawet drogo coś takiego nie wychodziło. Ogólnie to jest teraz sporo fajnych opcji jak ktoś chce żeby marka była bardziej rozpoznawalna.

wisła1905

Posty: 10

 
Ciekawe, ale są jeszcze firmy w tym kraju, które nie mają swoją stron www, a się zabierają za reklamę innego typy..dla mnie to jest nie do pojęcia. To jak chcieć jeździć na rowerze nie mając łańcucha...się człowiek nakręci, a nawet metra nie ujedzie :P

codePerformance

Posty: 11

 
Nie mam zbyt dużego rozeznania w firmach, które się w tego typu zewnętrznych reklamach specjalizują. Ja póki to stawiam głównie na promocję w internecie, w social media i efekty są bardzo dobre.

jose_bastiano

Posty: 27

 
Pozytywnie mogę ocenić to jak się współpracowało z firmą Expansa w przypadku reklamy zewnętrznej. Agencja ma ogromne doświadczenie, trafiłem do nich przez mojego starszego brata który już lata temu zamawiał w tym biurze swoją pierwszą reklamę wielkoformatową. Mają duże rozeznanie co do miejsc, w których konstrukcję reklamową można postawić, pomagają w kwestii zezwoleń, także w zasadzie biorą na siebie wszystko, klient nie musi się o nic martwić. Agencja na swojej stronie expansa.pl prezentuje część projektów, które zrealizowała.

Freakster89

Posty: 22

 
Reklama reklamą, ale jednak nic nie zastąpi jakości usług, czy produktów. Jakość się zawsze broni i nie ma lepszej formy promocji imho.

kdeel32

Posty: 22