Sklep naturalny - online

Sklep naturalny - online

Naturalne, ekologiczne maski algowe – gdzie kupić, jakie polecacie? Dużo dobrego słyszałam na temat alg i w końcu chciałabym z czegoś takiego zacząć regularnie korzystać. Jestem na macierzyńskim mam trochę więcej czasu żeby o siebie zadbać, dzieciątko jest malutkie dużo śpi, także mam trochę wolnego wtedy :)

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Najwięcej kosmetyków u siebie w domu to zdecydowanie mam do skóry twarzy. Do ciała to praktycznie nie używam niczego, a przydałoby się. Jak czasami widzę jak przesuszoną mam skórę nóg, czy stóp to naprawdę źle to wygląda ;/

tefal100

Posty: 18

 
Ja się nauczyłam ostatnio peelingi robić. W tym sensie, że wcześniej to nie za bardzo za takim zabiegiem przepadałam a ostatnio to mi się nawet spodobał. Mam bardzo fajny peeling z kawą i chilli, idealny na cellulit i powiem, że są efekty.

Namo

Posty: 2

 
Teraz robią lepsze kosmetyki niż jeszcze parę lat temu, nie obciążają tak skóry. Producenci zaczęli sobie uświadamiać że trzeba wrócić do korzeni, wybierać bardziej naturalne składniki bo też ludzie takich preparatów z wyciągami z roślin oczekują.

messi10

Posty: 10

 
Poza dobrymi kosmetykami to też ważna jest odpowiednia ochrona skóry, pielęgnacja itp. na przykład jeśli ktoś ma wrażliwą cerę to powinien unikać promieniowania słonecznego i tak samo latem jak i zimą. Długie moczenie się w wodzie podczas kąpieli też skórę przesusza dodatkowo.

Mikserek2

Posty: 6

 
Ja walczę od paru lat z trądzikiem różowatym i w zasadzie musiałam całkowicie zmienić swoje kosmetyki w domu na dedykowane, specjalne dla takiej skóry. Nie jest to wcale tanie, bo dermokosmetyki z zasady więcej kosztują niż zwykłe.

Rambdalll

Posty: 12

 
Kosmetyki trzeba próbować tak jak jedzenie się kosztuje i dopiero po takim teście wybiera na co dzień to co najlepsze. Nie ma co się przyzwyczajać do konkretnych marek jeśli skóra protestuje i źle reaguje.

beata77

Posty: 5

 
Świetne peeling o naturalnym składzie ma sklep E-naturalne (e-naturalne.pl). Ich mogę polecić. Najlepsze efekty widzę po peelingu z ananasem i papają, mi i mojej skórze najbardziej podchodzi. I też sam zapach jest bardzo przyjemny, zresztą tak samo jak i konsystencja. Polecam sklep, mają duży wybór, można coś dla siebie znaleźć i pod swoją konkretną cerę.

h-humer

Posty: 7

 
Sama dużo kosmetyków nie stosuję, ale bardziej w sumie sezonowo. Latem i zimą kiedy skóra ma największą tendencję żeby się przesuszać to mi się zdarza balsamy stosować. W sumie bardziej zimą czuję jak skóra na rękach, twarzy czy nogach jest sucha i jak piecze aż czasami i swędzi z tego przesuszenia i wtedy kremy nawilżają i pomagają super.

aLIMER56

Posty: 9

 
Mi to się nie chce za bardzo różnych kremów w ciało regularnie wcierać. Czasami męża o to proszę, ale też nie zawsze jest taka okazja, że mamy na to czas i energię. A jednak takie kremy, balsamy i inne nawilżające rzeczy to by trzeba było codziennie używać żeby był efekt.

Acclaim

Posty: 10