Problemy z potencja

Problemy z potencja

Od kiedy się u was obniżyło libido i jak walczyliście, aby przywrócić organizm do porządku? Możecie się podzielić szybko działającymi rozwiązaniami?

pawel253 

Posty: 3

 
Ja odklejam po prostu etykiety z suplementów na libido, żeby wyglądały podobnie do witaminek :D Zero wstydu :P

Hoteowo24h

Posty: 2

 
I więcej witamin w diecie, bo na pewno ci brakuje. Z tego powodu czujesz, że nie masz w ogóle energii.

Pelo_er

Posty: 24

 
Połączenie buzdyganka, żeń szenia, palmy sabałowej i korzenia macy działa bardzo dobrze. Ewentualnie wszystkie wskazane składniki oddzielnie, albo razem. Razem oczywiście większa efektywność.

piehoot

Posty: 19

 
Buzdyganek ziemny na pewno działa, a czasami, aż za bardzo. Nawet na siłowni się poleca suplementy z buzdygankiem, bo dają mocarnego kopa, szczególnie przy wchodzeniu na większe ciężary.

nataszka

Posty: 4

 
Viagra nie jest dla każdego, bo jednak ciśnienie podnosi mocno, a dodatkowo strasznie długo trzyma. Coś delikatniejszego, ziołowego na sprawdzenie, ewentualnie jeszcze dobry seksuolog.

Annaaa12

Posty: 8

 
Właśnie też myślę, że możesz mieć nadciśnienie. U mnie diagnoza wiązała się właśnie z wykryciem problemów seksualnych.

Demi45P

Posty: 11

 
Mi na siłowni jeden kumpel polecił dr Penigreat, bo brał ze względu na duże nasycenie buzdygankiem ziemnym. Po nim mocno siła leci, szybsza regeneracja po treningu. U mnie w łóżku się sprawdzają tabletki i to jak. Przede wszystkim od razu jestem gotowy, dosłownie po jednym dotknięciu. Wcześniej czasami mi stawał, czasami nie (jak to brzmi :D), no ale po tabletkach już wszystko wróciło do normy.

Biudzibudzio

Posty: 13

 
Zacząłem przyprawiać cynamonem więcej, bo usłyszałem od znajomej restauratorki, że niezły afrodyzjak i faktycznie coś się zaczęło dziać, ale po bardzo długim czasie. Trzeba trochę cierpliwości do suplementacji.

Wacław

Posty: 21

 
Zauważyłam, że wy mężczyźni często w ogóle nie ćwiczycie, nie ruszacie się, tylko po pracy do domu i jak ma być dobrze w łóżku? Trzeba się ruszać, bo inaczej nic z tym nie będzie.

Marys56

Posty: 3