Kielce - karnisze gdzie?!

Kielce - karnisze gdzie?!

Hej. Przedmiotem mojego zainteresowania są współczesne karnisze. Możecie polecić konkretne modele?

Modniś

Posty: 18

 
Witam. Długo trwały moje poszukiwania dobrego sklepu, który oferowałby nowoczesne karnisze.

Na szczęście po kilku dniach trafiłem na ofertę http://www.studio-dekor.pl, która w pełni odpowiadała moim potrzebom. Mogłem kupić tam karnisz, który miał pożądaną przeze mnie długość, więc nie wahałem się zbyt długo przed zakupem.

Ananasek

Posty: 18

 
Witam serdecznie.
Chcąc zyskać estetycznie wyglądające zasłony okienne zdecydowałem się na zakup rolet kasetowych. Jestem zadowolony z zakupu, bo moja roleta się nie brudzi, a obecność prowadnic nie sprawia problemu, nawet gdy okno jest uchylone.

Trafiłem do sklepu, gdzie miałem wybór tego produktu w wielu kolorach.

ajhhopek

Posty: 23

 
Hejka. Całkiem niedawno przedmiotem mojego zainteresowania były rolety Kielce, które musiałem wybrać do urządzanego mieszkania. Muszę przyznać, iż przytłoczyła mnie liczba propozycji, wariantów i wersji kolorystycznych, z których mogłem wybierać, niemniej jednak się udało.

Grzaleczkaa

Posty: 22

 
Hej. W sumie nie wyobrażam sobie, aby w domu nie zastosować karniszy, więc i Ty powinieneś pomyśleć o takim rozwiązaniu. Możesz powiesić na nich zarówno firanki, jak i zasłony. Na pewno sam bym nie zrezygnował z karniszy, ale to Twoja indywidualna decyzja :)

nemiasty

Posty: 15

 
Witam.

Niedawno podejmowałem decyzję, jeśli chodzi o wybór karniszy w Kielcach. W sumie byłem zadowolony z wyboru, jaki miałem w lokalnych sklepach, choć brakowało paru rozwiązań, które oglądałem w Internecie. Tak czy siak jestem w miarę zadowolony.

Nikolee3

Posty: 20

 
Hej. Osobiście nie byłem przekonany do stosowania karniszy, ale do takiego rozwiązania przekonała mnie żona. W sumie teraz podzielam jej zdanie, bo bez karniszy mielibyśmy „gołe” okna, a takie wyróżniają się i wcale nie w żaden pozytywny sposób :)

mariuseus

Posty: 27