Dobry tablet graficzny

Dobry tablet graficzny

Dzień dobry. Coraz poważniej zastanawiam się nad kupnem tableta graficznego, urządzenie miałoby mi służyć po trochę do zabawy, a trochę do profesjonalnej pracy ze zdjęciami. Tak więc pytanko do osób doświadczonych w pracy z takim sprzętem, co polecacie, co odradzacie, gdzie kupować?

Yuri20 

Posty: 1

 
Taki tablet graficzny to fajne rozwiązanie sam się nad tym zastanawiam bo myszką już mi się nieraz naprawdę ciężko steruje jak mam coś narysować albo jak gram Osu to już też mnie nerw chwyta, płynność i szybkość ruchow nie jest za rewelacyjna.

adamu90

Posty: 6

 
Aktualnie pracuję na tablecie XP Pen artist 13,3 i jestem z niego bardzo zadowolony. Udało się kupić w rozsądnej cenie na stronie http://www.mirapolnext.pl. Dobry bo wszechstronnie zaopatrzony sklep poza samymi tabletami sprzedają też akcesoria do nich.

Wraczki333

Posty: 8

 
Też się namyślam nad zakupem tabletu graficznego ale póki co ciągle jestem na etapie researchu i porównywania sobie różnych modeli i opcji. Jest tego dużo.

Ryszardzik3

Posty: 3

 
Jest coraz więcej dobrej klasy tabletów graficznych w sprzedaży a pamiętam jak jeszcze jakiś czas temu dostęp do takiego sprzętu był mocno ograniczony. Coraz więcej osób docenia plusy takiego systemu i to nie tylko projektanci czy graficy.

dobryrd

Posty: 2

 
Mam znajomą która pracuje jako grafik komputerowy więc mogłabym ją ewentualnie podpytać. Nie wiem czy ona używa tabletu tego typu ale jak będę się z nią jutro widziała to zgadam – o ile nie zapomnę.

Gucio

Posty: 3

 
Sam mam spory dylemat z wyborem tableta graficznego jest ich dużo samych marek też się naliczyłem co najmniej kilku i ponoć wszystkie dobre – a przynajmniej raczej pozytywne opinie czytam na forach. I weź bądź teraz mądry.

słodkaM

Posty: 9