Atrakcje dla szkół Kołobrzeg, co polecicie ?

Atrakcje dla szkół Kołobrzeg, co polecicie ?

Witam. Jeśli polecacie jakieś ciekawe atrakcje dla szkół w Kołobrzegu to czekam na informacje. Uczestnictwo w grupie. Dziękuję.

Gucio

Posty: 6

 
Słyszałem właśnie, iż całkiem całkiem są te rejsy w Kołobrzegu, a w samym muzeum spora dawka adrenaliny:) Zapowiada się spoko, ale i tak czas dzieli mnie do odwiedzin tego miasta. Mam plany dopiero na lato, uprzednio za zimno, a tak to można więcej sięgnąć. Super miejsce, które muszę odwiedzić z rodzinką.

szef82

Posty: 18

 
U nas też podobnie:) Jako atrakcja dla dzieci w Kołobrzegu to ekstra miejsce. Legendy o rybakach są tu przekazane dzieciom w bardzo oryginalny sposób, mogą dotykać eksponaty, a nawet poczuć wiatr we włosach. Trójwymiarowe muzeum jest na poziomie.

deruner56

Posty: 10

 
Tutaj w muzeum w Kołobrzegu dzieciaki się nie nudzą http://muzeum6d.pl. Lektor opowiada historie, można wcielić się w role kapitana statku, pełno doznań słuchowych, wzrokowych 3D, a nawet pachnące jabłka i wiatr:)

Killer85

Posty: 18

 
Byłam w dużo muzeach w Kołobrzegu, natomiast to zrobiło na mnie niespotykane wrażenie. Nie wiedziałam, iż można aż takie rzeczy wymyślić, żeby ludziom dać tego rodzaju rozrywkę. Człowiek czuje się jak w samym sercu wydarzeń, wszystko dookoła jest takie prawdziwe.

Acclaim

Posty: 8

 
Bilety są zdecydowanie tańsze oczywiście dla grup zorganizowanych. Skorzystaliśmy z tych atrakcji dla szkół w Kołobrzegu, a pobyt w muzeum i zwiedzanie miasta bardzo miło wspominamy. Dzieci domagają się więcej :-)

DevilScream

Posty: 17

 
W ramach atrakcji w Kołobrzegu warto pójść do tego rybackiego muzeum i skorzystać ze zwiedzania miasta. Cofamy się aż do 1913 roku. Specjalnymi meleksami można przejechać się wszędzie tam, co warto zobaczyć w Kołobrzegu. Bardzo fajnie zorganizowany projekt.

kubaraj

Posty: 17

 
Ja proponuję zacząć zwiedzanie Kołobrzegu od muzeum 6D. Świetne miejsce dla dzieci i nie tylko. Bo można poczuć się w nim właśnie jak dziecko. Miejsce pełne fantazji, przygód i bez wątpienia efektów specjalnych.

Wariat

Posty: 16

 
Koniecznie trzeba skorzystać z takich atrakcji w Kołobrzegu, opinie są różne, ale nam muzeum przypadło do gustu, byliśmy tam już dwa razy. Cena jak cena, według mnie jest adekwatna do tego z czym możemy się tam zetknąć.

pawel-2910

Posty: 5