wakacje all inclusive, sprawdzone ?

wakacje all inclusive, sprawdzone ?

Ameryka i Karaiby – tak właśnie postanowiliśmy :) Polecacie jakieś wakacje all inclusive, jakiegoś sprawdzonego organizatora?

Damiano

Posty: 2

 
Przed nami podobny dylemat, ale jednak bezpieczeństwo i komfort non stop na pierwszym miejscu. Pewnie zdecydujemy się na wycieczki rodzinne all inclusive, ponieważ każde inne rozwiązanie przy dwóch smykach nie jest komfortowe :) Raczej musimy mieć wszystko na miejscu. Auta nie będzie, a wypożyczanie to kolejny niepotrzebny koszt.

kondziu

Posty: 22

 
Nawet bez opieki i tak bym się na którąś z takich wycieczek all inclusive wybrała. Mam córkę 7 lat, więc zawsze znajdujemy sposób na nudę. W tamtym roku nie byliśmy nigdzie, więc czas na rewanż :)

waclawk6

Posty: 7

 
Sami przekonaliśmy się, że to nie taka prosta sprawa wybrać się bez sprawdzonej oferty z dzieciakami na egzotyczne wakacje. Też uważam, że nie ma to jak wakacje rodzinne all inclusive, a już tym bardziej z jakąś opieką :)

waleria

Posty: 8

 
Idealnie trafiliśmy w zeszłym roku, albowiem skorzystaliśmy z wakacji rodzinnych all inclusive i mieliśmy nawet opiekę do dziecka. Zabaw naszemu synkowi nie brakowało. To naprawdę dobra forma, ale zapłacić naturalnie trzeba. Z drugiej strony to jednak urlop, więc wypocząć trzeba :D

Dzidzia

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o egzotyczne kraje o sporo bezpieczniej i taniej jest wybrać opcję wakacji rodzinnych all inclusive. Mieliśmy obawy co do kuchni poza hotelem. Nigdy nic nie wiadomo :) A tak to wszystko było na miejscu. Bez żadnego wychodzenia poza teren hotelu :D Pewnie ta opcja nie jest droższa od dwóch posiłków i zakupów na własną rękę.

Ania

Posty: 15

 
Odkąd kilka lat temu pierwszy raz zdecydowaliśmy się z rodziną na wakacje all inclusive, nie korzystamy z innych. Wiem, że są różne opinie na ten temat. My jednak trafiliśmy zawsze na super ofertę.

benia32

Posty: 6

 
clubmed.pl to świetny organizator, jeśli chodzi o wakacje rodzinne all inclusive. Mają swoje hotele na każdym kontynencie. Nie ma szanse, żeby nie odszukać ich tam, gdzie się chce wyjechać. Super jest to, iż dla dzieci oferują nie tylko zabawę, ale też opiekę. Można odpocząć i takie wakacje to się dopiero nazywa wakacjami :D

Boss

Posty: 11

 
Zawsze miałem obawy co do wycieczek all inclusive, ale stanowczo zmieniłem zdanie po ostatnim wyjeździe ze znajomymi. To dopiero można nazwać wakacje :D

dmanuss

Posty: 3

 
Tylko z pozoru wydaje się, że takie wakacje all inclusive są droższe. Obliczyłem się po ostatnich z całą rodzinką i taka oferta wyniosłaby nas zdecydowanie taniej. Teraz właśnie szukamy czegoś w Azji.

Black_Riot

Posty: 5