Grzybowo tanie noclegi

Grzybowo tanie noclegi

Czy Grzybowo to miejscowość, którą warto odwiedzić na wakacje? Widziałem tam fajną ofertę domków letniskowych. Jak ją oceniacie?

Cziczin

Posty: 13

 
Tanie wczasy z rodziną wychodzą na pewno w Grzybowie. Radziłabym stawiać na małe miasteczka, jednak z rozbudowaną infrastrukturą turystyczną.

Można poznać ludzi w ich „naturalnym” środowisku :))

Kazdyy02

Posty: 18

 
Świetne pole kempingowe mają w Grzybowie. W okolicy boiska, miejsce do organizacji grilla, ogniska, super toalety, a cena zaskakująco niska. Według mnie to opcja dla osób pragnących zwiedzić w mobilnej formie całe wybrzeże. Do Kołobrzegu jest zaledwie kilka kilometrów. Polecam zatem stronkę http://www.kolberg.pl.

Olsztynek

Posty: 10

 
Trójmiasto się poprawiło dla turystów. Bardzo dużo imprez w sezonie. W Mielnie jest super klimat dedykowany imprezowiczom. W Grzybowie czyste plaże, super jedzenie, umiarkowane ceny. Wypoczynek zależy od lokalnej specyfiki.

Lux-Mark

Posty: 24

 
W ofercie http://www.kolberg.pl znajdziesz domki murowane i drewniane, mieszczące całe rodziny. Dostępne wszystkie media, niska kaucja, w pełni zamknięta okolica. Domki znajdują się w Grzybowie, w sąsiedztwie plaży. Byłem też z nimi na rejsie wędkarskim. Piękna sprawa, jeżeli lubisz ten klimat.

Duzyyy45

Posty: 20

 
Nad morzem wypoczywam co roku. Przyznam, że cała baza noclegowa ma przyzwoitą jakość. Hotele są jednak absurdalnie drogie, a w sezonie wręcz niedostępne. Tłumy straszne i stres o dziecko, przynajmniej wystąpił u mnie. Od tego przeżycia wolę jednak postawić na domki letniskowe.

kirekk

Posty: 22

 
Bardzo zadowolony byłem z wakacji w domkach letniskowych (Grzybowo) zamówionych przez stronę http://www.kolberg.pl. Mogłem zabrać ze sobą psa. Warunki porównywalne, przynajmniej do hotelu trzygwiazdkowego wysokiej jakości. Zachęcam wszystkich dotychczas niezdecydowanych.

bogdan66

Posty: 16

 
W największych miejscowościach nadmorskich zawsze miałem problem z brudnymi plażami. Dopiero po wizycie w mniejszym miasteczku zrozumiałem, co to znaczy czysta plaża.

Myszka45

Posty: 19