Szlak na kościelec, informacje ?

Szlak na kościelec, informacje ?

Hej. Poszukuję obecnie rekomendowanego szlaku na kościelec dla osoby o średnim stopniu zaawansowania. Co proponujecie?

Trener

Posty: 6

 
Mam stuprocentową pewność, iż szlak na kościelec spodoba się każdemu. Więcej na jego temat możecie przeczytać chociażby tutaj: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/11/szlak-na-koscielec-koscielec-trudnosci.html. Macie opisane zarówno trudności, na jakie możecie się natknąć.

FOTOhihi

Posty: 8

 
Mam sprawdzony szlak na rysy, który nigdy mnie nie zawiódł. W razie zainteresowania mogę Wam go szczegółowo opisać. Wystarczy, że ktokolwiek będzie chciał go poznać. Nie jest on najkrótszy, ale uwzględnia fajne widoki, które towarzyszą wędrówce. Tak to wygląda :)

Klakier

Posty: 6

 
Nie mam już zielonego pojęcia, który szlak na morskie oko będzie rekomendowany ze względu na mój stopień zaawansowania, gdy wziąć pod uwagę górskie wędrówki. Poczytam Wasze podpowiedzi.

szmitt56

Posty: 16

 
Mam świadomość, iż preferowany przeze mnie szlak na szpiglasowy wierch nie należy do grona najpopularniejszych, niemniej jednak właśnie na tym polega jego urok. Wydaje mi się, iż może spodobać się również Wam, a w związku z tym chętnie prześlę Wam opracowaną trasę chociażby na adres e-mail :)

strusiek

Posty: 5

 
Mam świadomość, że dolina gąsienicowa szlaki posiada o niezmiernie zróżnicowanym stopniu skomplikowania. Przekonałam się o tym, gdy wybrałam się w te okolice.

hoho56

Posty: 3