Muzeum w Poznaniu, polecicie coś ?

Muzeum w Poznaniu, polecicie coś ?

Chciałabym zabrać dzieci do muzeum w poznaniu, które nie tak dawno dopiero powstało, chodzi mi o to z legendami. Jeżeli ktoś tam był i może podzielić się wrażeniami, czekam i niezwykle dziękuję.

GeoFort

Posty: 6

 
Kuba jest ogromnie zadowolony po urodzinach w Poznaniu w muzeum 6D. Namawia nas, żebyśmy mu też tam właśnie urządzili. Coś w tym musi być. Chcę się przekonać na własne oczy więc plan na weekend mamy już gotowy:)

b.one

Posty: 17

 
Super opowiedziane legendy Poznania. Super scenografia, efekty, światła, nie da się opisać, tam trzeba po prostu przyjść i doświadczyć tego wszystkiego.

pilka111

Posty: 13

 
Jak komuś zależy na mega oryginalnie zorganizowanych urodzinach dla dzieci w Poznaniu to z własnego doświadczenia polecam http://blubry6d.pl/2/121/poznanskie-legendy-w-6d-blubry-urodziny.html. To jest muzeum, gdzie dzieciaki mają okazję posłuchać legend w scenerii naprawdę super magicznej. To muzeum to projekt idealny.

Ptaszyna

Posty: 10

 
Wrażeń aż za sporo chyba jak na jeden raz:) Poważnie mówiąc jednak o tym muzeum z poznania to idealne miejsce, żeby się rozerwać. Byłam tam z dziećmi i wszyscy jesteśmy zachwyceni. Czeka mnie kolejne wyjście, bowiem dzieciaki znowu chcą:) Cóż jak mus to mus.

Wariat

Posty: 15

 
Myślałam, że to przereklamowane miejsce to muzeum. Nie mieszkamy w Poznaniu więc musieliśmy pokonać koło 300 km żeby tam dojechać, ale słowo daję, że się opłacało. Gdyby było u nas w mieście pewnie chodzilibyśmy tam częściej. Projekt idealny, polecam z całego serca.

bobusek

Posty: 12

 
No takich rzeczy na co dzień nie mamy u nas w miasteczku:) Dlatego z wielką ochotą pojechaliśmy z dzieciakami do tego muzeum, żeby mogły się w taki sposób zetknąć z legendami Poznania. Bardzo nam się podobało, muzeum naszych nowoczesnych czasów:)

Zbyszek

Posty: 10

 
Synkowi wyprawiłam urodziny w Poznaniu w tym muzeum 6D i jestem niesłychanie zadowolona. Grupka liczył 9 dzieci i było super. Niezwykle dobry animator, dzieci były pod wrażeniem wszystkiego, tak więc polecam gorąco sięgnąć. To o wiele lepsze niż te wszystkie krainy zaba itd. Tort też jest:-)

brzucholl

Posty: 12

 
Nie spodziewałam się, że urodziny dla dzieci to muzeum w Poznaniu potrafi tak super zorganizować. Dzieci nie chciały wychodzić, a i dorośli świetnie się bawili. Bardzo nowoczesne miejsce z masą niespodzianek. Muzeum dla wszystkich zmysłów.

Różyczka

Posty: 7