Pranie dywaników samochodowych, polecicie kogoś ?

Pranie dywaników samochodowych, polecicie kogoś ?

Cześć. Wpadłem na pomysł, że skorzystam z mycia silnika w Krakowie. Jaki budżet powinienem przygotować?

TVNbox

Posty: 11

 
Odkurzanie wnętrza wozu rekomendowałbym w tej firmie: http://zaparowani.pl/cennik/. Nie znam żadnej innej, jaka tak dokładnie podchodzi do wykonywanych prac. Są elastyczni, albowiem zwracają spostrzeżenie na prośby klientów. A ja jestem ich stałym klientem :)

yarpen2

Posty: 20

 
Moja ocena o nabłyszczaniu opon była do tej pory negatywna. Przekonałem się do takiej usługi dopiero wówczas, gdy przyjaciel pokazał mi jej efekty na zdjęciach. Nie myślałem, iż nabłyszczone opony mogą w tak gigantycznym stopniu wpływać na wygląd samochodu. Skorzystałem z nabłyszczania – przekonałem się do niego!

Waskijestem

Posty: 12

 
Nie nastawiałbym się na Waszym miejscu, że myjnia parowa w Krakowie zdziała cuda. Ona jest po prostu bezpieczna dla Waszych samochodów i nie kosztuje przesadnie dużo. Stale z niej korzystam, ale czasami potrzebne są także pewne zabiegi pielęgnacyjne dla autka :)

Lux-Mark

Posty: 25

 
Doszedłem do wniosku, że czyszczenie felg w Krakowie wcale nie jest taki drogie, jak mogłoby się to wydawać. Szczerze to płaciłem zaledwie 20 złotych. Łatwo domyślić się, że nie są to jakieś gigantyczne pieniądze dla których warto robić to samodzielnie.

Aklimer56

Posty: 14

 
W sumie to nie jestem pewien czy będzie mi potrzebne nabłyszczanie opon. Czytałem wiele opinii na temat takiej usługi i były one w dużym stopniu negatywne. Klienci nawiązywali do tego, że nie widzą różnicy przed i po wykonaniu usługi. Chyba nie będę płacił za coś, czego po prostu nie będzie widać.

arko1916

Posty: 18

 
Na Twoim miejscu woskowanie samochodu w Krakowie mógłbym powierzyć wyłącznie osobie, jaka od mnóstwo lat działa w branży i niczego nie zepsuje. Wiadomo, ze samochód to nie zabawka i nie ma co wypróbowywać na nim kolejnych specjalistów. Lepiej udać się do droższego, ale sprawdzonego w stu procentach. Lepiej to wiedzieć.

Zajaczek2710

Posty: 19

 
Kiedyś sam zajmowałem się odkurzaniem wnętrza pojazdu, niemniej jednak teraz korzystam z usług profesjonalnej firmy, która zawsze zaproponuje mi pakiet usług dopasowany do indywidualnych potrzeb i stanu mojego wozu. Nigdy się nie rozczarowałem, albowiem zawsze mam dokładnie wysprzątane auto za niską cenę :)

Czarek

Posty: 16