sklep z częściami do pomp

sklep z częściami do pomp

Hej, witam wszystkich. Szukam firmy prowadzącej sprzedaż części do pomp i silników hydraulicznych. Z kim macie pozytywne doświadczenia jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny? Na ten moment najbardziej zalezy mi na takich producentach jak Rexroth, czy Sauer danfoss.

Lupusx

Posty: 4

 
Teraz dostęp do lepszej jakości zamienników i tak jest lepszy i łatwiejszy niż to było jeszcze z 10 lat temu. Sam pamiętam jak skombinowanie tłoczków czy cylindrów było wtedy wyzwaniem.

Kruk

Posty: 11

 
Zamienników róznej maści teraz jest dużo jak mrówek w lesie. Trzeba faktycznie uważać żeby się nie naciąć na jakiejś chińszczyźnie na pewno trzeba zwracać uwagę gdzie taki element został wyprodukowany.

enriquess

Posty: 5

 
Niedawno właśnie zerwałem współpracę z jedną firmą która mi dostawy robiła i szukam innej. Czasem tak jest, że na początku współpraca wygląda super a potem zaczyna się stopniowe obniżanie poziomu jakości i obsługi....tak było u mnie.

CzarnyBlant

Posty: 7

 
Osobiśćie mam dobre doświadczenia z marką Hydromotor, działają w branży już chyba ze dwie dekady także doświadczenie duże i to się czuje podczas całej realizacji zamówień. Potrafią doradzić, dopasować części pod konkretny silnik czy pompę, podoba mi się tutaj taka właśnie fachowa opieka klienta. Więcej o częściach jakie sprzedają jest na hydro-rexroth.pl.

666marian

Posty: 17

 
Nie przychodzi mi w tej chwili nikt do głowy kto by takie typowo hydrauliczne rzeczy sprzedawał. Ale zastanowię się jeszcze i dam znać, bo swego czasu akurat tłoki zamawiałem.

Grażyna12

Posty: 27

 
Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem ;) A tak serio to dawno żadnych zamienników nie kupowałem, także średnio jestem zorientowany co do sprzedawców.

korasek

Posty: 7

 
Dobry zamiennik jak jest naprawdę w przemyślany sposób wyprodukowany to może być i lepszy niż oryginał, bo nie ma tych wad produkcyjnych, zawsze jak się robi coś – na podobę, to można niektórych błędów uniknąć zamiast powielać.

Babeczka

Posty: 12

 
Każdy producent ma swoją specyfikę, moim zdaniem nie ma perfekcyjnych pomp czy perfekcyjnych silników, wszystkie mają jakieś swoje i lepsze i słabsze strony.

dermert

Posty: 6

 
Cenowo zamienniki potrafią się od siebie nieraz mocno różnić i wcale nie jest tak że im drożej tym lepiej. Niby logiczne, ale na logikę w tej dziedzinie to bym nie liczył ;)

hihihot

Posty: 7