Firma chiptuning – Koszalin

Firma chiptuning – Koszalin

Noszę się z zamiarem stuningowania co nieco silnika. Zastanawiam się tylko gdzie t najlepiej zrobić? Macie jakiegoś sprawdzonego speca w naszym mieście, który mi wykona chiptuning w Koszalinie?

Niciuśś98

Posty: 1

 
Jeżeli chodzi o fachowe podejście do tematu, to zdecydowanie powinieneś odwiedzić chłopaków z chiptuning-koszalin.pl . Wszystko Tobie powiedzą, odpowiedzą na pytania. Zrobią Ci tak chip tuning, że nie poznasz samochodu. Dla mnie zdecydowanie to numer jeden w Koszalinie

codePerformance

Posty: 13

 
Ile średnio zyskuje samochód mocy po przeprowadzeniu takiego tuning? Są to jakieś bardzo zauważalne różnice? Bo mam sprzeczne informacji i chętnie posłuchałbym fachowców.

Sarenka

Posty: 11

 
Dużo ograniczeń wynika z ekologii, dlatego też producenci ograniczają pewne parametry, aby ograniczyć spalanie a co za tym idzie, aby była mniejsza emisja zanieczyszczenia.

aLIMER56

Posty: 10

 
Może i dziwne pytanie, ale czy chip tuning wpłynie na to jakie dźwięk będzie wydawał mój samochód? Czy to jednak tylko i wyłącznie podniesienie mocy?

Babeczka

Posty: 4

 
Znajdę gdzieś prostą instrukcję jak samodzielnie stuningować sobie samochód? Bo zastanawiam się nad tym, czy można to prosto zrobić samodzielnie, czy jednak takie coś się nie uda?

Malinka Moja

Posty: 18

 
Czytałem, że taki tuning potrafi ograniczyć spalanie paliwa? Czy to jest możliwe? Mi wydaje się nierealne, że coś podnosi moc a silnik nie ma większej ochoty na paliwo. Co o tym sądzicie? Co możecie o tym powiedzieć z własnego doświadczenia?

Adam 105

Posty: 6

 
Warto próbować samodzielnie robić chip tuning? Czy jednak zdecydowanie lepiej zdać się na fachowców? Zastanawiam się czy mi się opłaca, z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

Koktus

Posty: 23