chip tuning Man, polecicie ?

chip tuning Man, polecicie ?

Hej. Czy w Polsce działają w ogóle jakieś firmy, które zajmują się chip tuningiem daf? Od dłuższego czasu ta kwestia chodzi mi po głowie, więc postanowiłem zapytać tutaj na forum.

Justynka45

Posty: 1

 
Nie mam zielonego pojęcia, ile może kosztować chip tuning Volvo. Zamierzam skontaktować się z jedną firmą, którą polecacie tutaj na forum. Podzielę się uzyskanymi informacjami.

TomekK

Posty: 7

 
Niedawno rozpocząłem poszukiwania firmy, która będzie skłonna wykonać dla mnie chip tuning Daf. Podjąłem kontakt z minimum kilkoma usługodawcami, a następnie wybrałem tego, który zaproponował mi najsensowniejszą cenę i miał pozytywne opinie.

kondziu

Posty: 26

 
To firma, jaka będzie w stanie zaproponować Wam fachowy chip tuning Volvo: https://funwarechiptuning.pl/tabela-mocy/tabela-przyrostow-mocy-ciezarowe. Korzystałem z usług tego przedsiębiorstwa. Nie zawiodłem się - trzymają wysoki poziom!

Kowalski

Posty: 8

 
Niektórym wydaje się, że nie istnieje coś takiego jak chip tuning ciężarowe. W rzeczywistości jest on możliwy. Tylko wybierzcie najwyższej klasy fachowców tej dziedzinie.

untelekt

Posty: 5

 
Nie zapłaciłem mega mnóstwo za chip tuning Volvo, choć miałem gigantyczne obawy odnośnie tego czy taka usługa nie nadszarpnie mocno mojego budżetu… Nie było tragicznie.

labuh 

Posty: 2