Transport hds w Toruniu, polecicie kogoś?

Transport hds w Toruniu, polecicie kogoś?

Słyszałem, że sprzęt hds jest najlepszy do transportu kontenerów? Zależy mi na wynajmie takiego sprzętu na jakiś czas. Mam pracownika z uprawnieniami. Poszukuję taniej firmy, która udostępnia taki dźwig.

mariuszek

Posty: 9

 
Żuraw samojezdny nie da rady z przestawieniem ciężkiej maszyny budowlanej. Tu przydaje się firma z transportem maszyn, mają sprzęt hds, czyli hydrauliczny dźwig samochodowy, który bez problemu radzi sobie w tego typu sprawach. Kilka razy używaliśmy tego sprzętu i wszystko poszło sprawnie.

UK_1234

Posty: 12

 
Hydrauliczny dźwig samochodowy to podstawa przy transporcie kontenerów. Polecam tę firmę http://secora.pl/transport-hds/transport-kontenerów, bowiem ona właśnie pomogła nam zrealizować inwestycję, której nikt nie chciał się podjąć.

Gumis

Posty: 11

 
Załadunek i rozładunek z transportem hds w Bydgoszczy nie ma najmniejszego problemu. Taki hydrauliczny dźwig samochodowy może bardzo wiele, przede wszystkim nie potrzebujesz dodatkowo wózków widłowych itp.

Pulpit

Posty: 24

 
Olbrzymie inwestycje budowlane i nie tylko wymagają fachowych usług w zakresie transportu maszyn. Z doświadczenia proponuję dźwigi hydrauliczne. Sprawdzone na własnej skórze. Pozdrawiam.

Babeczka

Posty: 14

 
U nas na budowie kilkukrotnie wykorzystywaliśmy sprzęt taki jak hydrauliczny dźwig samochodowy, nie szukaliśmy niczego innego, albowiem z doświadczenia wiemy, że najlepiej sprawdza się przy transporcie maszyn.

Zbyszek

Posty: 12