busy do Niemiec zachodniopomorskie, polecicie firmę ?

busy do Niemiec zachodniopomorskie, polecicie firmę ?

Jadę do Niemiec zbierać szparagi i nie wiem czy warto jechać busem czy może autobusem? Wiem, iż mnóstwo osób jeździ do pracy zagranice i może ktoś odszukałby się, co mi doradzi? Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Specjalista

Posty: 1

 
Zawsze jeżdżę busami do Niemiec tej firmy https://www.beatabus.pl/blog/praca-sezonowa-w-niemczech-o-czym-koniecznie-pamietac/. Na stronie są informacje dla ludzi, jakie wyjeżdżają sezonowo do pracy. Warto tam zerknąć.

yarofe

Posty: 8

 
Nie lubię jeździć busami. Wolę sam prowadzić nawet, jeśli wychodzi mi to drożej. Nie zawsze można wszystko przeliczać na koszty. Lubię jeździć i nie męczy mnie to, dlatego wybieramy swój ukochany samochód.

irek1981

Posty: 15

 
Korzystam z busów i mamy zniżki. Im więcej jeżdżę z nimi tym mam taniej, dlatego opłaca się zostać z jedną firmą. Dzisiaj ceny są naprawdę niskie, bo konkurencja jest bardzo duża, dlatego zawsze można znaleźć coś, co jest dla nas odpowiednie. Szukamy firmy z nową flotą i doświadczonymi kierowcami, a będzie dobrze.

alek44

Posty: 4

 
Mnie trasa zawsze denerwuje, bo jedzie się i jedzie. Na szczęście jak jadę do pracy sezonowe to mało, kiedy wracam w trakcie pracy. Te dwa razy busem w roku jakoś można wytrzymać, ale gdybym miał tak wracać raz w miesięcy to nie dla mnie. Chyba bym zrezygnował z takiej pracy w Niemczech czy innym kraju.

krotos34

Posty: 6

 
Od kilku lat wybieram busa, bo firma po mnie przyjedzie do domu, zawożą mnie dokładnie tam gdzie chce. Lepiej mieć już nie można. Nie interesuje mnie paliwo, parkowanie i inne opłaty. Bus jest najlepszy, dlatego wszystkim mogę takie rozwiązanie polecić.

audi80

Posty: 11

 
Kilka razy jechałem busem, ale równie z tym bywało. Na pewno warto wybieracz doświadczanych kierowców, bo trasa jest bardzo długa i nużąca.

Lomartek67

Posty: 15

 
Firma, która zajmuje się przewozami do Niemiec ma ofertę, którą można w indywidualny sposób dopasować pod swoje wymagania. To, dlatego z takiej oferty zawsze korzystam.

Facio

Posty: 9

 
Trasa jest nużąca, bo do Bremen sporo godzin się jedzie. Wszystko też zależne jest od towarzystwa i nastroju. Najlepiej mieć telefon, Internet i można, jakość miło spędzić czas na graniu albo oglądaniu filmów. Zawsze tak robię i trasa mija mi w miarę szybko.

szef82

Posty: 21

 
Kilka razy jechałem busem, niemniej jednak równie z tym bywało. Na pewno warto wybieracz doświadczanych kierowców, albowiem trasa jest niezwykle długa i nużąca.

Różyczka

Posty: 2