Peugeot 308 sw, informacje

Peugeot 308 sw, informacje

Witam. właśnie zrobiłam prawo jazdy i mam zamiar kupić moje pierwsze własne auto. Bardzo podoba mi się citroen c-elysee, tylko nic o tym samochodzie nie wiem.

Czy gdzieś uzyskam jakieś prawdziwe informacje na jego temat?

rz3zn!k

Posty: 19

 
Dzień dobry. Zakochałam się ostatnio w pięknym renault twingo. Policzyłam i może dam rady finansowo. Jednak skoro ma się spłukać do ostatniego grosza to chciałabym wiedzieć czy warto. Proszę o opinie na temat tego samochodu.

Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

irek157

Posty: 26

 
Cześć. Widzę mnóstwo wątpliwości ludzi chcących nabyć francuskie autko. Jest to rzeczywiście niepotrzebne. Szkoda się denerwować na zapas. Ja zakupiłem renault twingo i jestem w stu procentach usatysfakcjonowany i bardzo chętnie i w dodatku z czystym sumieniem polecę to auto każdemu.

Matizi91

Posty: 18

 
Szukając informacji na temat peugeota trafiłam na stronę internetową http://www.francuskie.pl.

Znalazłam tam mnóstwo informacji, które pozwoliły mi na podjęcie decyzji o zakupie tego samochodu. Może ten link komuś także pomoże.

UK_1234

Posty: 12

 
Cześć. Szukając informacji na temat peugeota trafiłem na link http://www.francuskie.pl i znalazłem tam przydatne informacje. Jak ktoś się wacha czy kupić takie auto czy nie, może sobie spokojnie poczytać.

jajaek34

Posty: 18

 
Cześć.

Ja bardzo dawno temu kupowałem ostatnio auto. Natomiast jedno wam powiem, miałem różne wozy, przeróżnych marek. Jednakże francuskie auta jeszcze mnie nie zawiodły nigdy.

Jeżdżę nimi już od lat i nie miałem jeszcze nigdy jakiejś większej usterki. Wiadomo, iż na aktualnie trzeba robić pewne naprawy, ale nie inwestować znowuż masy pieniędzy w samochód.

Lomartek67

Posty: 9