pomorskie busy do Niemiec, która firma ?

pomorskie busy do Niemiec, która firma ?

Jakie busy do Niemiec wybrać? Będę teraz wyjeżdżał regularnie i chciałbym skorzystać z jakiejś firmy transportowej, ale polecanej przez kogoś. Czekam i dziękuję.

Mariusz

Posty: 6

 
Idealnie się składa, albowiem też poszukuję podobnego rozwiązania. Myślałem o kilku rodzajach transportu, lecz przekalkulowałem już i wychodzi, iż faktycznie przewozy do Niemiec busami są najkorzystniejsze.

Killer85

Posty: 18

 
Korzystam z pomorskich busów do Niemiec i chwalę sobie tego typu usługi transportowe. Uprzednio jeździłem własnym autem, lecz to zupełnie nieopłacalne. Za sporo kasy idzie.

Olekk

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o przewozy do Niemiec busami, to każdy powinien spróbować własnego wyboru. W tym wypadku uważam, że najlepiej porównać oferty i tyle, bo inaczej można bziakać i gderać. Sam korzystałem kilka razy i jestem zadowolony. Szybko, bez zbędnych postojów i komfortowo.

Kitas

Posty: 7

 
Bez zastanowienia tylko przewozy do Niemiec. Żaden inny środek transportu nie jest tak korzystny pod wieloma względami jak właśnie busy. Szczerze jeździmy systematycznie i wychodzi najtaniej spośród innych możliwości.

Duzyyy45

Posty: 21

 
Akurat co do przewoźników mogę się wypowiedzieć, iż gwarantują doskonałe usługi w systemie door to door. Korzystam wyłącznie z takiego transportu, bowiem mi odpowiada pod każdym względem. Busów do Niemiec w życiu nie zamieniłbym na inny środek transportu.

grysssik

Posty: 14

 
A pomorskie busy do Niemiec? Czy tu jest jakiś konkretny przewoźnik, który jest szczególnie polecany? Może bym skorzystał, ale musiałbym być pewien, że wszystko będzie okej i po mojej myśli.

Klakier

Posty: 7

 
Też w końcu zdecydowałem się na firmę transportową. Przekalkulowałem, że wożenie moich pracowników pochłania sporo pieniędzy. Wybrałem przewozy do Niemiec, bo tu mam rabat, bo jeździmy regularnie. Na rynku jest sporo naprawdę doświadczonych przewoźników.

Klasowe34

Posty: 9

 
Też stwierdziłem, że busy do Niemiec są tanim środkiem transportu w porównaniu z innymi. Przewoźników jest na rynku coraz więcej, wobec tego bez problemu można znaleźć jakąś atrakcyjną ofertę w tym również z jakimiś promocjami dla stałych klientów :)

ciumar1

Posty: 6

 
Polecam te pomorskie busy do Niemiec http://www.beatabus.pl/przewoz-osob-do-niemiec/. Jestem usatysfakcjonowany z obsługi, cen i komfortu przejazdów, które jak wiadomo, wcale nie należą do krótkich. Mnie odpowiada, gdyż działają w systemie door to door.

adamczykkk00

Posty: 15