siatka na kontener, poszukuję!!

siatka na kontener, poszukuję!!

Potrzebna mi zabezpieczająca siatka transportowa. Dokładnie najlepsza byłaby siatka do kontenera, ale na wymiar. Gdzie takie szyją?

mikuś33

Posty: 3

 
Też jestem zadowolony z jakości siatek PP. To zabezpieczenie, które jest solidne na wiele lat. Na hali przemysłowej jak znalazł. Myślę, że polipropylenowe siatki sprawdzają się równie dobrze jako siatki do kontenerów.

labuh

Posty: 4

 
Mamy gęstą siatkę na kontener o oczku 2mm i sprawdza się fajnie, bo można nią zabezpieczyć każdy surowiec, nawet taki, który znajduje się bezpośrednio w kontenerze. Warto dokładnie zmierzyć kontener i dodać te parę centymetrów, gdyby ładunek miał być większych gabarytów. Też uważam, że najlepiej dopytać obsługi.

wisła1905

Posty: 9

 
W sklepie internetowym https://siatki-ochronne.com.pl/58-siatki-kontenery oferują siatki na kontenery wymiar. Bardzo korzystne rozwiązanie. W innych kupisz siatki już o dokładnej konfiguracji. Tu sam ustalasz wszystko. Mnie się ta opcja bardzo spodobała, bo dopasowałem siatki pod kątem konkretnych towarów itd.. :) Polecam.

Kiziak

Posty: 19

 
A na jakie parametry oprócz wielkości i rozmiaru oczka zwrócić spostrzeżenie? Podobno wybór siatki na kontener nie jest tak łatwy, jakby się wydawało. Możecie coś podpowiedzieć? Z góry dzięki za pomoc.

Nowa

Posty: 13

 
Najtaniej można kupić siatki do kontenerów online. W sklepach internetowych niezwykle częstokroć są promocje. Taka inwestycja jest niezwykle opłacalna. W wypadku transportu chyba nie ma lepszej.

guru67

Posty: 12

 
Tego typu siatki do kontenerów używamy również jako siatki grodzące do naczep. Świetnie sprawdzają się, bowiem są mocne i mają solidną konstrukcję. To są poza tym siatki odporne na uszkodzenia mechaniczne, wpływ warunków pogodowych i substancji chemicznych.

Siwek

Posty: 21

 
Najlepszy jest według mnie polipropylen, bowiem jest elastyczny i prosto się takie siatki do kontenerów zakłada i ściąga. Nie ma chyba lepszego sposobu na zabezpieczenie towarów w kontenerach. Jestem zaspokojony z tego sposobu, bowiem jest poza tym, iż skuteczny to zarówno tani. Można zakupić prosto od producenta, jest wtedy jeszcze taniej.

Kitas

Posty: 7

 
Nie mam zamiaru nigdzie jeździć do producentów itd. Muszę być pewny, że polecicie mi tutaj jakieś sprawdzone źródło, gdzie kupię profesjonalne siatki na kontenery. Jeśli sami kupowaliście, to pewnie nie będzie problemu :) Z góry dziękuję za pomoc. Sprawę mam dość pilną, więc proszę o zainteresowanie tematem.

Bezi22

Posty: 15

 
A gdzie jest najtaniej? Może macie jakieś konkretne polecenia sklepów czy ewentualnie producentów, którzy produkują siatki na kontenery i są godni polecenia?

TomekK

Posty: 11