busy do Niemiec, polecicie ?

busy do Niemiec, polecicie ?

W najbliższym czasie jadę pierwszy raz za granicę do pracy. Niestety nie wiem, czym tam dojechać. Możecie polecić mi korzystnie cenowo przewozy do Niemiec? Najlepiej proszę polecić mi konkretną firmą, z którą wy podróżujecie.

Czarek

Posty: 2

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec pomorskie tego przewoźnika https://www.beatabus.pl. Jeżdżę z nimi kilka razy w roku i nigdy nie było żadnego problemu. Kierowcy są bardzo mili i kulturalni. Nigdy się nie spóźniają więc jest dobrze.

Januszek

Posty: 3

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec, bowiem zawsze śpię te kilka godzin w podróży. Ja nigdy nie jeździłem z jednym przewoźnikiem, więc nie mogę Ci nic konkretnie polecić. Jednak jak polecicie idealne przewozy to będę jeździć jednym cały czas.

Krzysio

Posty: 4

 
Przewozy do Niemiec są w różnych cenach. Wszystko zależy od danej firmy, więc nie powiem Ci konkretnej kwoty. Warto korzystać z busów ze swojego województwa.

ciumar1

Posty: 8

 
Przewozy do Niemiec busem są niezwykle tanie. Kiedyś leciałam zawsze na urlop samochodem, a teraz wolę wybierać tylko i wyłącznie busy.

syrena88

Posty: 16

 
Może wybierz busy do Niemiec pomorskie, Mają tam bardzo dobrych przewoźników. Jechałam kiedyś z nimi i byłam bardzo zadowolona. Podróż bardzo szybko mi minęła.

RAK-Buuu

Posty: 3

 
Niedrogie są busy do Niemiec, więc pożądane byłoby spróbować. Ja jeżdżę busami z psem i nikt mi nie robi żadnych kłopotów. Pamiętaj tylko, aby sprawdzać wyposażenie, jakie są siedzenia, czy jest TV, a zarówno klimatyzacja i radio.

namedal6

Posty: 5

 
Niesłychanie sporo wykonuje się przewozy do Niemiec busami. Ja również podróżuje busem, ponieważ jest wygodny niż autokar. Jestem niezwykle wysoka i nie mieszczą mi sie nogi pod siedzeniem. Dlatego też mnie wszystko boli.

bezi2

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o przewozy do Niemiec to warto zwracać spostrzeżenie na wyposażenie busa. Ja zawsze zwracam spostrzeżenie, aby fajnie przeżyć kilkugodzinną drogę.

orange777

Posty: 17

 
Niedrogie są busy do Niemiec, więc warto spróbować. Ja jeżdżę busami z psem i nikt mi nie robi żadnych problemów. Pamiętaj tylko, aby sprawdzać wyposażenie, jakie są siedzenia, czy jest TV, a także klimatyzacja i radio.

Iwona3

Posty: 12