Legalizacja tachografu Kostrzyn Wielkopolski

Legalizacja tachografu Kostrzyn Wielkopolski

Chcę zlecić rozliczanie czasu pracy kierowców jakiejś zewnętrznej firmie, albowiem zaczynam się w tym gubić, a nie chcę jakichś kar pozyskać. Dobrze byłoby, gdyby firma była z okolic Gniezna. Dzięki, czekam.

Babeczka

Posty: 11

 
Świetna sprawa, bardzo się cieszę, że w końcu udało mi się znaleźć rzetelnego usługodawcę, jeśli chodzi o rozliczanie czasu pracy kierowców w Poznaniu. Do tej pory miałem niezły bałagan. Teraz jest dobrze, mam spokój z papierami.

Sarenka

Posty: 14

 
Idealne miejsce dla szybkiej diagnostyki. Też ich polecam, to okręgowa stacja kontroli pojazdów, w której zajmują się też milog jak na Neklę to dobrze. Szukałem informacji co z tym fantem zrobić, jak to ewidencjonować, tutaj mi pomogli, więc i wam polecam. Pozdrawiam i życzę powodzenia w interesach.

Tatusiek4

Posty: 29

 
Bardzo dziękuję, bo pomoc bardzo się przydała. Właśnie takiego miejsca szukałem. Szybka legalizacja tachografu w Kostrzynie Wielkopolskim. Polecam, bo tu mamy do czynienia z ekspertami i bardzo dobrymi fachowcami. W sumie nie jest drogo, bardzo dobry serwis. Polecam.

johncena67

Posty: 11

 
To okręgowa stacja kontroli pojazdów z Wrześni http://www.firmaszczepaniak.pll. Sam u nich robiłem przeglądy, korzystałem z serwisu, fachowcy, eksperci, szybka usługa. Mam nadzieję, że pomogłem.

dobryrd

Posty: 21

 
Tak mnie też udało się u nich uzyskać profesjonalna pomoc. Chodziło mi o milog, jak to rozliczać, bylem zielony, zajęli się sprawą i wszystko jest dobrze. We Wrześni to chyba jedyna stacja, która zna się na tym. Gorąco polecam.

namok

Posty: 12

 
To spoko, udam się tam. Mam nadzieję, że i mnie pomogą z tymi tachografami cyfrowymi, wcześniej miałem wszystkie analogowe modele, więc są kłopoty, dobrze że jest coś takiego w Gnieźnie.

pawel253

Posty: 9