Auto gaz Koszalin

Auto gaz Koszalin

Noszę się z zamiarem założenie instalacji LPG w moim samochodzie i się zastanawiam nad tym czy się opłaca to po pierwsze a po drugie gdzie taką instalację zakładać. Nie wiem ile oszczędzę na tym montażu. Może mi ktoś pomóc?

GGregbard

Posty: 1

 
Gdzie serwisujecie swoje instalacje gazowe? Przykładacie się do tego solidnie, czy tak na luzie podchodzicie? Jest to dla mnie dość ciekawy temat, jak ludzie podchodzą do bezpieczeństwa.

lejdee

Posty: 9

 
Jakich dokumentów wymagać kiedy kupujemy samochód z instalacją gazową? Pierwszy raz tak samochód kupuję i wolałbym nie popełnić jakiegoś błędu. Możecie coś podpowiedzieć?

Oct714

Posty: 16

 
Jak już kupujesz samochód, który ma zainstalowaną instalację gazu to koniecznie domagaj się dokumentów. Bez nich jak kiedyś coś się popsuje, może się okazać, że nikt nie będzie chciał się zabrać za naprawę. Dlatego tak ważne jest przypilnowanie dokumentów.

MałeM34

Posty: 12

 
Czy Mozeli mi powiedzieć jak dobiera się instalacje gazową? Chodzi mi o to, czy jest to zależne od jakiś parametrów typu wielkość silnika, może waga samochodu? Nie wiem, na co mam zwracać uwagę podczas doboru. Podpowiecie coś?

misiu56

Posty: 11

 
Z waszego doświadczenia, co możecie powiedzieć na temat dbania o instalacje gazową? Co robić, aby było ona w jak najlepszej kondycji przez wiele lat? Szukam po internecie ale trafiam na różne sprzeczne czasem informacje.

uluszka

Posty: 3

 
Jak tankujecie gaz na stacjach to zauważacie jakieś różnice pomiędzy stacjami? Mi się wydaje, że czasem auto inaczej jeździ, ale oczywiście to może być jakiegoś rodzaju złudzenie.

Alfonsik5

Posty: 2

 
Jak mam sprawdzić czy zostało zainstalowane to, co zamówiłem? Rozumiecie, o co chodzi, zamawiam instalację droższą a wkładają tańszą, jak to sprawdzić, co jest zamontowane? Możecie mi coś podpowiedzieć?

pawel253

Posty: 3

 
Co myślicie o instalowaniu instalacji gazowej w takim samochodzie jak Lanos? Myślicie że jest sens? Zwróci się ta inwestycja, czy raczej bez szans? Bo nie wiem czy inwestować.

Kitas

Posty: 8

 
Kupiłem samochód, pojechałem z nim d warsztatu żeby wstawili mi nową instalację. Trafiłem z polecenia do warsztatu http://www.koszalin-autogaz.pl i mogę ten warsztat z całą pewnością polecić. Jestem przekonany, że będziesz zadowolony z jakości ich usług.

Jacuś

Posty: 14