siatka na kontener, gdzie ?

siatka na kontener, gdzie ?

Jakie siatki na kontenery polecacie? Jakie to są siatki odporne na warunki pogodowe? Mam nadzieję, że pomożecie wybrać.

Marko

Posty: 2

 
Tanie, lecz dobrej jakości siatkę na kontener można nabyć tutaj https://fulo.pl/58-siatki-kontenery-i-przyczepki. Sporo dobrego piszą w opiniach. Ja też nie narzekam na jakość kupna.

ur-0004

Posty: 9

 
Ogólnie nie ma co narzekać na polskich producentów w tej branży. Siatek do kontenerów i na budowę używamy na co dzień. Mamy je z kilku źródeł i każda jest w porządku. Cenowo chyba też wychodzi podobnie. Ogólnie bardzo korzystna sprawa. Siatki PP to gwarancja ochrony. Są poza tym bardzo trwałe.

Mimotek45

Posty: 16

 
Pamiętaj o zakupie siatki do kontenera na wymiar. Jeśli kupujesz siatkę dokładnie dopasowaną do konkretnego zastosowania, to jest wtedy najskuteczniejsza. Ogólnie bardzo polecam to rozwiązanie.

Specjalista

Posty: 32

 
Wśród oczek masz małe, średnie i duże. Ja wybrałem średnie. To taki uniwersalny rozmiar. Poza tym rzeczywiście zwróć uwagę na rozmiar siatki. Niby do pewnych kontenerów jest już konkretny, ale lepiej kazać sobie dociąć na wymiar. Jak masz zamiar użytkować siatkę na kontener codziennie, można zamówić ją z dodatkowymi wzmocnieniami.

bobusek

Posty: 16

 
Co do parametrów siatki na kontener. Można wybrać małe oczko do każdego zastosowania. Czy to będzie jednak za drobne? Będę musiał zabezpieczyć sporo różnych przedmiotów i surowców i chciałbym wybrać coś uniwersalnego. Zresztą chyba będę potrzebował również siatki ochronnej na plac budowy. Co polecacie?

ooops65

Posty: 25

 
A mam pytanie do użytkowników siatki na kontener, czy ona rzeczywiście jest tak odporna na warunki pogodowe? Takiego czegoś byśmy potrzebowali, ale musimy mieć pewność, że to naprawdę jakościowa odporna siatka.

Boss

Posty: 16