Holowanie w Łodzi, jaka firma?

Holowanie w Łodzi, jaka firma?

Na czym polega holowanie pojazdów? Wiem, że mogą to wykonać inne firmy oferujące pomoc na drodze, niemniej jednak czy jeżeli chcę uzyskać taką pomoc, muszę mieć własną linkę holowniczą? Może jeszcze jakieś wyposażenie?

Wojciech24

Posty: 6

 
Bardzo doceniam w ogóle istnienie pomocy drogowej w Łodzi. Ruchliwe ulice i godziny szczytu=znakomita sytuacja, by samochód zechciał się zepsuć. Można sięgnąć z holowania czy coś. Nie ma też problemu z zostawionymi autami – wówczas tylko laweta i z głowy.

grysssik

Posty: 17

 
Cześć wszystkim, pomoc drogowa to raczej nie jest pierwszy kontakt po zajściu poważnego wypadku. Wtedy niezbędne jest pogotowie czy straż pożarna… Pomoc drogowa pasuje do stłuczek i innych sytuacji kiedy auto się nagle unieruchomiło. W każdym razie reagują szybko (jak ktoś wcześniej napisał) i w Łodzi nie ma z tym absolutnie żadnych problemów.

robson900

Posty: 16

 
Samochód stojący w przejściu, np. jeśli nie można się przez to otrzymać do budynku, przejechać do drogi itd., można przesunąć dzięki lawecie. W Łodzi zlecenie zdjęcia na lawecie można zgłosić w uzasadnionych przypadkach, często ludzie to robią, gdy właściciel samochodu „przepadł” i pomimo oczekiwania na nieszczęście nie można przejechać.

minertus

Posty: 13

 
Generalnie fajna jest ta firma http://pomoc-drogowa-24.pl.

Kompleksowo pomogą w każdej sytuacji, obsługują Łódź (laweta, holowanie) i okolice. Mam dość przyjemne wspomnienia związane z tą firmą mimo trudnego w skutkach zderzenia kilka lat temu.

Specjalista

Posty: 32

 
Witaj. Holowanie wozu można chyba zlecić zawsze i wszędzie, także poza Łodzią. Kiedyś musiałem prosić o taką usługę co do pojazdu firmowego („padł” poza miastem”). Przyjechali prędko i zadziałali.

showmemore43

Posty: 16

 
Witaj. Nie trzeba się bać jeździć, ktoś kto się boi może mieć różne nerwowe reakcje i potem nie będzie panował nad kierownicą – takich nerwowych kierowców jest mnóstwo, stąd niestety duża ilość wypadków. Jeżeli coś się dzieje, dzwoń po pomoc drogową.

GGregbard

Posty: 16

 
Wszystkie sytuacje wymagające pomocy jakiejś firmy na drodze warto niezwłocznie zgłaszać, bo nieraz się czeka. Potem są korki i ludzie się denerwują. W Łodzi pomoc drogowa działa bardzo sprawnie, ale nieraz trzeba dojechać skądś i już schodzi sporo czasu.

NaMber

Posty: 21

 
Witaj. Nie trzeba się bać jeździć, ktoś kto się boi może mieć różne nerwowe reakcje i potem nie będzie panował nad kierownicą – takich nerwowych kierowców jest wielu, stąd niestety duża ilość wypadków. Jeśli coś się dzieje, dzwoń po pomoc drogową.

Kitas

Posty: 21

 
Witam serdecznie. Pomoc drogowa w Łodzi jest akurat niezmiernie aktywna, szczerze polecam. Wystarczy na przykład zadzwonić na numer z komórki. Takie numery w ogóle to obowiązkowe „wyposażenie” każdego samochodu, bo kto wie, co się może zdarzyć kiedyś na drodze.

omen100

Posty: 15