Szukam jakieś dobrej pomocy drogowej na A1 ?

Szukam jakieś dobrej pomocy drogowej na A1 ?

Hejka. Które jest Wasze zdanie na temat holowania na A1? Czy w ogóle warto zainteresować się tematem, gdy dojdzie do awarii? Czy lepszym pomysłem jest jednakże skorzystanie z pomocy znajomego?

Olekk

Posty: 6

 
Na tym forum znalazłem bardzo wiele porad, dzięki którym najprawdopodobniej będę w stanie znaleźć absolutnie najlepszą pomoc drogową na A2.

bartek33

Posty: 13

 
Mogę podpisać się pod słowami jednego z poprzedników, który stwierdził, że ratownictwo drogowe a1 potrzebuje poświęceń przede wszystkim od pracowników, którzy pracują w tej branży. Potwierdza to mój brat, który pracował w ten sposób poprzez kilka lat. To ciężka praca.

mniszek5

Posty: 14

 
Chciałem podzielić się swoimi doświadczeniami, jeśli chodzi o pomoc drogową A2. Przed zleceniem usługi nie skonsultowałem jej kosztu, a później byłem mocno zaskoczony ostatecznym wydatkiem. Pytajcie o koszt usługi :-)

Mr Boks

Posty: 17

 
Jestem w stu procentach przekonany, że pomoc drogowa a1, którą Wam zarekomenduję sprosta Waszym oczekiwaniom. Mam na myśli firmę: http://www.pomoc-drogowa-a2-a1-24h.pl, która jest bezkonkurencyjna! Polecam!

wrrraak22

Posty: 3

 
Chciałem podzielić się swoimi doświadczeniami, jeżeli chodzi o pomoc drogową A2. Przed zleceniem usługi nie skonsultowałem jej kosztu, a później byłem mocno zaskoczony ostatecznym wydatkiem. Pytajcie o koszt usługi :-)

labuh

Posty: 8

 
Nie ukrywam, że wcale przesadnie dużo nie kosztowała mnie autolaweta a2. Wychodzę z założenia, że za takie usługi trzeba odpowiednio zapłacić, ponieważ nie należą one do typowych, z których korzystamy na co dzień.

Czasowy

Posty: 9

 
Holowanie a1 wycenione zostało przez firmę, z której usług korzystałem na 1,5 zł za kilometr. Wydaje mi się, że to dość wygórowana oferta cenowa, ale musiałem ją po prostu zaakceptować. Właściwie to w okolicznościach, w których się znalazłem nie miałem innego wyjścia.

Boss

Posty: 15