programowanie dla młodzieży, w Barcelonie jest ?

programowanie dla młodzieży, w Barcelonie jest ?

Szukamy z mężem dobrych zajęć dla naszej córki. Myśleliśmy o nauce programowania dla dzieci. Co sądzicie?

Joe

Posty: 2

 
Czyli wychodzi na to, że i my musimy sprawdzić programowanie dla dzieci. Od jakiegoś czasu syn mówił, że chciałby chodzić na takie dodatkowe lekcje. Musimy coś wybrać.

Penio

Posty: 8

 
Super zajęcia, sami sprawdźcie https://www.codinggiants.es. Jeśli chodzi o Barcelonę, to lepszych lekcji nie znajdziecie. Placówka proponuje znakomite kursy programowania dla dzieci i młodzieży.

edyta123

Posty: 10

 
Nie wiedziałam, na jakie dodatkowe zajęcia zapisać Adasia. Znajoma podpowiedziała mi, że programowanie dla dzieci to super lekcje, na których uczą się nie tylko pisania programów, ale też gimnastykują mózg :) A właśnie o takie coś mi chodziło. Polecam.

Lupusx

Posty: 6

 
To zależy ile Twoja pociecha ma lat :) My zaczęliśmy od kursu programowania dla dzieci w szkole w Barcelonie i to były same podstawy. Potem doszedł kolejny :D bo Matiemu niezmiernie spodobało się kodowanie.

Dzidzidek

Posty: 3

 
Super zajęcia dla dzieci. Nawet nie miałam pojęcia, iż to efekty przyjdą tak prędko, a moja córka będzie tak niesłychanie zadowolona z lekcji. Każdego tygodnia nie może doczekać się, kiedy będą lekcje. Też niesłychanie się weselę, iż w końcu odnalazła sobie pasję, a to dodatkowo niesłychanie praktyczne umiejętności potrzebne zarówno na rynku pracy.

hyzio

Posty: 13

 
Dokładnie tak jest. Mój syn chodził na kursy do pewnej placówki, ale tam każde dziecko zostawione było samo sobie. Tutaj w Barcelonie jest zupełnie inaczej. Dzieciaki uczą się także pracy zespołowej, a co do instruktorów nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam szkołę, bo to sprawdzona placówka z dobrymi opiniami.

orange777

Posty: 14

 
Po kilku miesiącach uczestniczenia mojego syna w kursach, mogę stwierdzić, iż nauka programowania dla dzieci to piękne zajęcia, które przydają się im dzisiaj i na pewno również w przyszłości.

NanoPIK

Posty: 6

 
Czyli wychodzi na to, że i my musimy zbadać programowanie dla dzieci. Od jakiegoś czasu syn mówił, że chciałby chodzić na takie dodatkowe lekcje. Musimy coś wybrać.

Różyczka

Posty: 7