tlenoterapia, proszę o pomoc

tlenoterapia, proszę o pomoc

Potrzebna jest mi regeneracja organizmu. Chciałabym skorzystać z komory normobarycznej. Czy wiecie może gdzie wykonują sesję w takiej komorze i ile to mniej wiecej kosztuje?

czdeRRR

Posty: 1

 
Jeśli potrzebna Ci regeneracja organizmu to wybierz się do komory normobarycznej. Bardzo pomaga w zmniejszeniu stresu, czy w poczuciu ciągłego zmęczenia.

dodo1994

Posty: 20

 
Powiem Wam, iż komora normobaryczna jest niezwykle dobra dla naszego organizmu. Warto z niej sięgnąć, kiedy zmagamy się z różnymi chorobami, czy urazami.

syrena88

Posty: 10

 
Powiem Ci, że ja również korzystam z tlenoterapii. Poleciła mi ją koleżanka i jestem niezmiernie zadowolona z efektów. Byłam już na paru sesjach i widzę poprawę w własnej kondycji. Zmagam się z różnymi schorzeniami psychicznymi i fizycznymi. Komora jest dla mnie niezmiernie polecana.

MisiekKce

Posty: 18

 
Warto poczytać, co to jest normobaria, bo daje świetne korzyści. Kiedyś również nie wiedziałem, co to jest takiego i bardzo żałuje.

mniszek67

Posty: 5

 
Cześć, mnie na dotlenienie komórek pomaga komora normobaryczna. Wykonane miałem kilka sesji i czuje się o mnóstwo lepiej. Pożądane byłoby spróbować, jeżeli doskwierają Ci jakieś problemy zdrowotne lub chcesz wzmocnić organizm. Ja korzystam z tej normobarii https://normobaria.net.pl.

KKkurol

Posty: 7

 
Cześć, powiem Ci, że słyszałem o normobaria same pozytywne opinie. Jednakże nigdy nie korzystałem z takiej komory. Może ktoś inny wypowie się konkretnie na ten temat.

Gucio

Posty: 9

 
Komora normobaryczna może pomóc Ci wzmocnić organizm, a także pomaga w leczeniu różnych chorób. Warto dowiedzieć się wcześniej lekarza, czy takie sesje tlenoterapii są polecane akurat przy twoim schorzeniu.

Franko99

Posty: 2