dietetyk, poszukuję!

dietetyk, poszukuję!

Niezbędny mi pilnie dobry endokrynolog. Może macie jakąś wiedzę o dr Annie Krzentowskiej-Korek? Z góry dziękuję za pomoc.

Sarenka

Posty: 3

 
Co do dermatologa to polecam panią Magdalenę Wawrzynkiewicz http://www.artclinique.pl/specjalisci/dermatologia/lek-med-magdalena-wawrzynkiewicz/. Na wizytę można umówić się w tym centrum, jakie jest wyśmienitym miejscem, jeżeli chodzi i fachowców.

eQub

Posty: 15

 
Odchudzanie nigdy mi nie wychodziło, więc również szukam pomocy dietetyka. Może tu ktoś poleci kogoś dobrego. Dieta to nie wszystko, potrzebna mi silna motywacja :D

syrena88

Posty: 4

 
Pani dr Monika Mazanek – Mościcka odebrała moje dwa porody :) Nie było z nimi żadnych problemów. Poza tym to świetna ginekolog, która najpierw leczyła u mnie zaburzenia miesiączkowania.

Mariusz

Posty: 22

 
Pani dr Monika Mazanek – Mościcka odebrała moje dwa porody :) Nie było z nimi żadnych kłopotów. Poza tym to idealna ginekolog, jaka najpierw leczyła u mnie zaburzenia miesiączkowania.

Różyczka

Posty: 7

 
W jaki sposób pomógł wam dietetyk? Też mam zamiar zwrócić się o taką pomoc, lecz nie wiem, czy należałoby wydawać pieniądze na prywatną wizytę, czy może jednakże umówić się w przychodni? A może kogoś polecacie konkretnie?

miner33

Posty: 10

 
Z powodzeniem możesz udać się do dr Anny Krzentowskiej – Korek. W ramach mojego zdrowia zrobiła wszystko, co potrzeba. Wyciągnęła mnie z choroby, a również chodziłam po wielu gabinetach i nigdzie nie uzyskałam żadnych konkretów. Zero skuteczności. Znajoma poleciła mi panią Annę. Jestem bardzo zadowolona.

ooops65

Posty: 24

 
Pani Magdalena Wawrzynkiewicz jest uznanym dietetykiem. Trochę czasu temu poszłam na wizytę do innego lekarza, ale tamten niczym konkretnym nie zaskoczył mnie na podczas rozmowy. Pani Magdalena od razu wiedziała od czego zacząć. To doskonały lekarz, którego polecam każdemu. Nie wiem czy to kwestia, że prywatnie, ale najważniejsze są sukcesy :)

21gregorek

Posty: 16