bezbolesne leczenie zębów w Gliwicach, oferta

bezbolesne leczenie zębów w Gliwicach, oferta

Jakiego stomatologa polecacie, jeśli chodzi o implanty w Gliwicach? Cena nie gra roli. Czekam i liczę na Waszą pomoc.

nero45

Posty: 3

 
Jestem po dwóch wizytach w tym gabinecie stomatologicznym https://dentysta.eu/o-gabinecie. Miłe wrażenia, skuteczność i ekstra obsługa. To naprawdę dobry dentysta w Gliwicach i gabinet, w którym jest nowoczesny sprzęt.

ZaNK3R

Posty: 6

 
Jak macie zamiar skorzystać z implantów w Gliwicach, to koniecznie w idealnym gabinecie, w jakim mają rtg, a nawet robią tomografię cbct. Dużo się nacierpiałem przez niekompetencję lekarzy, wobec tego przestrzegam i mam nadzieję, iż nie popełnicie tego samego błędu co ja.

alek000

Posty: 11

 
Jeżeli chcecie faktycznie bezbolesnego leczenia zębów w Gliwicach, to skorzystajcie ze znieczulenia prądem. Odkąd korzystam z tego rozwiązania, nie mam żadnych problemów z tym, żeby usiąść na fotelu dentystycznym. Mam nadzieję, że skorzystacie, a potem podzielicie się swoim zadowoleniem :)

andrew66

Posty: 9

 
Wracając do implantów w Gliwicach, ja też mam nadzieję, że ktoś tu na forum pomoże odszukać dobrą ofertę :) Piszcie, albowiem samemu trudno ocenić, który gabinet jest najlepszy. Jak coś, to z góry dziękuję. W moim wypadku pieniądze nie są zbyt istotne. Zależy mi na najwyższej jakości, czyli też trwałych efektach.

warter88

Posty: 10

 
Też panicznie boję się stomatologów, fotela, zastrzyków i dlatego szukam opinii na temat usług. Mam nadzieję, że znajdę wreszcie zaufanego dentystę w Gliwicach, do którego nie będę się bała chodzić.

audi80

Posty: 8

 
Różnie stomatolodzy do tego zabiegu podchodzą. Mój lekarz zrobił tylko rtg panoramiczne w Gliwicach, ale wiem, iż są i tacy, którzy potrzebują dokładnego obrazu, czyli zdjęć rtg 3d.

Dosti

Posty: 18

 
Jeśli masz zamiar robić implanty, to powiem ci, iż najlepiej skorzystać z usług, gdzie lekarz ma w swoim gabinecie rtg zębów w Gliwicach i może od razu dokonać właściwej oceny stanu zdrowia jamy ustnej. Bez stosownej diagnostyki implant może być nietrwały.

trapkodobry

Posty: 23