chirurg naczyniowy kraków, polecicie ?

chirurg naczyniowy kraków, polecicie ?

Polecono mi dr Piotra Budzyńskiego. Jeśli macie Państwo osobiste opinie na temat tego lekarza w ramach leczenia otyłości, bardzo dziękuję. Zależy mi na dostaniu się do prawdziwego specjalisty. Z góry bez wątpienia wszystkim dziękuję.

jonek91

Posty: 5

 
Z własnego już kilkuletniego doświadczenia w leczeniu polecam lek med Marka Piwowarczyka. To wykwalifikowany specjalista chirurgii naczyniowej. Polecam.

Lomartek67

Posty: 9

 
Z powodzeniem można udać się do lekrza Imohamed Alzayany. Nie miałem jeszcze styczności w swoim leczeniu z tak wielkim profesjonalistą, jak ten lekarz. Polecam, gdyż byłem w trudnej sytuacji zdrowotnej i udało się stanąć na nogi.

hyzio

Posty: 9

 
Osobiście jestem bardzo zadowolony z leczenia dr Imohamed Alzayany. Na tej stronie można zbadać precyzyjne informacje na jego temat http://www.artclinique.pl/specjalisci/chirurgia-naczyniowa/lek-med-imohamed-alzayany/. Polecam każdemu, albowiem to specjalista chirurg naczyniowy z prawdziwego zdarzenia.

lukasabat

Posty: 19

 
Z własnego już kilkuletniego doświadczenia w leczeniu polecam lek med Marka Piwowarczyka. To doświadczony specjalista chirurgii naczyniowej. Polecam.

Oct714

Posty: 9

 
Też podjęłam decyzję co do prywatnych wizyt. Mój stan zdrowia wymagał szybkiego zabiegu, dlatego zdecydowałam się na chirurga w prywatnej klinice. Czułam się przede wszystkim bezpiecznie, bo wiedziałam, że jestem pod profesjonalną opieką.

hazi32

Posty: 11

 
Mnie czeka operacja dróg żółciowych. Koniecznie chcę, żeby była to operacja laparoskopowa. Czy od takich operacji jest ogólny chirurg, czy trzeba szukać jakiegoś specjalisty. To sprawa pilna. Jak coś wiecie na ten temat, to czekam.

TomekK

Posty: 13

 
Z powodzeniem można udać się do dr Andrzeja Kostki. Nie miałem jeszcze styczności w swoim leczeniu z tak wielkim profesjonalistą, jak ten lekarz. Polecam, ponieważ byłem w ciężkiej sytuacji zdrowotnej i udało się stanąć na nogi.

Pszemeg

Posty: 13