Co na pasożyty

Co na pasożyty

Cześć, czy możecie polecić suplement na pasożyty, który po zastosowaniu nie wykazuje skutków ubocznych? Niestety twardych metod mój organizm nie toleruje, a od dawna szukam alternatywy. Jakoś mało ogólnie na rynku dobrych rzeczy w tym zakresie, jakaś nisza?

labuh 

Posty: 3

 
Robaki przechodzą na najbliższych, co wymaga najczęściej dalszej diagnostyki wszystkich członków rodziny. Potwierdzam, bo u mnie było tak samo.

sonio

Posty: 26

 
Miałam długo biegunki. Czego to nie robiłam, żeby normalnie funkcjonować. A co się okazało? Pasożyty w jelitach, które zlikwidowałam od ręki suplementacją. Używałam na początku czosnku, ale nic nie dawał, a raczej średnia efektywność. Później przestawiłam się na EcoDetoxx. Dobry wywiad jest powiązany z tym suplementem na http://odkrycia.medicalfakt.pl, więc polecam poczytać.

Damiano

Posty: 3

 
Ludzie, którzy mają pasożyty najczęściej nie stosują zasad higienicznych, a łatwo je złamać krótko mówiąc. Zwróć na ten element szczególną uwagę. U dzieci robaki to powszechna sprawa. Trzeba uczyć, profilaktyka w domu u wszystkich domowników obowiązkowa do wprowadzenia.

simeone

Posty: 3

 
Zobacz, jakie pasożyty cię zaatakowały, a później dobierz odpowiedni sposób leczenia. Wizyta w laboratorium raczej obowiązkowa.

Seba123

Posty: 25

 
Profilaktycznie, codziennie czosnek, bo to uniwersalny antybiotyk. Jak nie pomoże to już musisz szukać czegoś poważniejszego. Całe szczęście, że kuracja odrobaczania trwa stosunkowo krótko.

yaoks

Posty: 23

 
Według statystyk popularnych to większość ludzi ma pasożyty w pewnych formach. Większość siebie w układzie pokarmowym. Kiedyś złapałem poważniejsze robactwo po zjedzeniu nieumytych śliwek. Tragedia. Raz się zapomnisz i koniec.

labuh

Posty: 14

 
W Polsce kiedyś zdaje się była tradycja odrobaczania, ale jakoś to straciło na znaczeniu, a szkoda, bo dobra praktyka. Można samodzielnie podobne kuracje przeprowadzić teraz, dzięki suplementom diety.

Bany07

Posty: 13

 
Niestety suplementacją trzeba objąć wszystkich domowników, bo bez tego na pewno problem wróci w niedługim czasie.

HalskiPL

Posty: 17