Praca stomatolog Katowice, poszukuję !!

Praca stomatolog Katowice, poszukuję !!

Szukam pracy w zawodzie dentysty na Śląsku. Interesują mnie większe kliniki, nie małe gabinety. Z góry dziękuję za każdą wskazówkę.

BOBOBO%6

Posty: 7

 
Jeśli szukacie Państwo pracy protetyka w Katowicach, ta klinika jest najlepszym miejscem pod wieloma względami http://movetokato.pl. Nowoczesny sprzęt, swoje laboratorium, natomiast najważniejsze współpracująca kadra.

TomekK

Posty: 9

 
Też szukam podobnych szanse. Będę stałym bywalcem forum, bo może coś się tu znajdzie, jakaś dobra praca dla stomatologa w Katowicach. Liczę na to :)

EpIon7

Posty: 17

 
Nie widziałem takich konkretnych ofert pracy dla implantologa w Katowicach, jak ta. Szczerze niesłychanie mi się podoba i nie wiem, czy przypadkiem sam nie skuszę się na takie zmiany. Ale w grę wchodziłaby jednak przeprowadzka. Za mnóstwo przejechanych kilometrów dziennie :)

Grażyna12

Posty: 27

 
Mam wobec implantologii konkretne plany. To jest to, co naprawdę lubię robić, jak pasja. Koniecznie muszę się w takim układzie skontaktować z kliniką. Martwi mnie fakt, że praca dla stomatologa jest, ale trzeba mieć minimum 3 lata doświadczenia. Brakuje mi pół roku :( Mam nadzieję, że coś z tym faktem będzie dało się zrobić.

Doamdor

Posty: 28

 
No to chyba ktoś tu na forum bardzo mi pomógł :) Formularz wypełniony i teraz czekam. Taka praca stomatologa w Katowicach to najlepsze co mogłoby mi się trafić :)

jurecekk5

Posty: 6