System do ewidencji czasu pracy -dobra firma

System do ewidencji czasu pracy -dobra firma

Witam.

Gdzie znajdę firmę, która przygotuje dla mnie wdroży mi w zakładzie narzędzie polecenie wyjazdu służbowego?

Jacuś

Posty: 10

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z odpowiednimi czytnikami. Poprzez takie działania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

duszeniec

Posty: 13

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma mnóstwo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Na domiar tego program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

borek149

Posty: 9

 
Czyli okazuje się, że rozliczanie delegacji nie jedynie mnie przychodziło z wielkim trudem. Zawsze zastanawiałem się, jak to zrobić, aby nie popełnić żadnego błędu i żeby panie z księgowości były zadowolone. Pamiętam taką delegację, z jakiej rozliczałem się cały miesiąc. Rozliczenia wymagały tylu korekt.

tefal100

Posty: 20

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to wyśmienite rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

szarky

Posty: 19

 
Jeżeli poszukujecie program do rejestracji czasu pracy, to zachęcam do skorzystania z usług http://www.luminum.pl. Produkują oni wysokiej jakości pomocne oprogramowanie dla działów finansowych i organizacyjnych firm.

Dziadek

Posty: 27

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Zwłaszcza wtedy, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

grysssik

Posty: 15

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z odpowiednimi czytnikami. Przez takie starania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

Gumis

Posty: 14