Kora ogrodowa hurtem, gdzie warto ?

Kora ogrodowa hurtem, gdzie warto ?

Witam, potrzebuję kory ogrodowej hurtem, duże ilości. Kogo polecacie, musi być dowóz i jakaś dobra cena. Dzięki.

Wariat

Posty: 5

 
Też miałam ochotę polecić kilka wartościowych miejsc odnośnie producentów kory, lecz widzę, iż najważniejszy już się tu odnalazł :)Niezmiernie dobrze, iż go polecacie, bo dzięki niemu wreszcie podoba mi się pielęgnacja mojego ogrodu :)

Yuri20

Posty: 12

 
Jeśli mam ocenić tego producenta kory w Bydgoszczy, to serdecznie wszystkim polecam. Nie mam nic do zarzucenia. Zawsze na czas dociera do mnie zamówienie, a co do jakości też nie mogę się przyczepić. Dbam o swój ogród i w tym sezonie nie będzie inaczej.

Dzidzia

Posty: 29

 
Z własnego doświadczenia polecam tego producenta kory ogrodowej http://www.kora-ogrodowa.net. Od lat z nimi współpracuję, jest ok, odnośnie ceny też naturalnie :)

Wacław

Posty: 11

 
Mnie zależało na korze sosnowej luzem, a nie do końca trudnią się jej sprzedażą, wolą sprzedawać wielkie ilości, a nie grzebać się w takich. Swoją drogą tutaj jest na tyle dobrze, że dostarczają każdą liczba, nawet małą. Polecam producenta, bo mi niesłychanie spasował.

matek562

Posty: 11

 
Też właśnie myślałem już o jakiejś hurtowni kory ogrodowej. Do tej pory z żadnej oferty nie byłem do końca zadowolony. Pięknie to może i ona wygląda w ogrodzie, ale jeśli chodzi o wartości dla gleby i roślin to marne, albo po prostu żadne. Tak naprawdę nie wiadomo skąd oni biorą tą korę i co w niej tak naprawdę jeszcze dodatkowo jest.

pawelbin

Posty: 22

 
Dla mnie też było znaczące znaleźć taniego producenta kory ogrodowej, bo potrzebuję jej w sezonie w stosunkowo olbrzymich ilościach. Nie narzekam na tego producenta, bo naprawdę można u niego liczyć na całkiem dobrą ofertę. Niemniej jednak generalnie zależało mi również na jakości, tutaj jest dobra, więc korzystam.

56_2014

Posty: 17

 
To bardzo dobra oferta kory sosnowej w Bydgoszczy. Mnie pasuje już od lat i nigdy nie miałam zastrzeżeń do ich oferty. Widać, że to renomowany producent, który na niczym nie oszukuje. Polecam z własnego doświadczenia.

Warszawiak

Posty: 8

 
Kiedyś kupowałem korę do ściółkowania po prostu w marketach, natomiast jest gorszej jakości niż z hurtowni kory ogrodowej. Być może są promocje w marketach, natomiast ja już w nich nie gustuję. Zależy mi na swoim ogrodzie, a gleba to najważniejsza kwestia przecież. Poza tym jeżeli chodzi o korę sosnową to wcale nie wychodzi ona tak drogo.

Krzyhmoin

Posty: 15

 
No to bardzo dziękuję za polecenie. Przyda mi się w sezonie taka tania oferta kory sosnowej workowanej. Zawsze szukałem jakieś specjalnej ofert do ściółkowania, a tu wychodzi, że najlepsza jest zwykła kora.

Boss

Posty: 14