Dobrej jakości płytki łazienkowe

Dobrej jakości płytki łazienkowe

Witam, interesują mnie betonowe płytki do łazienki, koniecznie od dobrego sklepu w Trójmieście, który ma doświadczenie przy aranżacjach. Szukam teraz podobnego sklepu i po prostu mam w głowie mętlik. Nie chcę poza tym przepłacić za jakieś rozwiązania zagraniczne. Dawajcie znać jak u was poszedł remont łazienki.

andrew66

Posty: 2

 
Teraz masz do wyboru sporo płytek z unikalnym wzornictwem. Układy graficzne to całkiem niezłe, unikalne i tak naprawdę niezbyt drogie rozwiązanie.

Tatusiek4

Posty: 8

 
Moim zdaniem warto zainwestować w płytki, które z powodzeniem imitują inne materiały, chociażby beton oraz drewno. Akurat drewnopochodne płytki pięknie wyglądają na podłodze. Od razu masz cieplejszy klimat wykończenia pomieszczenia.

Klakier

Posty: 18

 
Najlepiej idź do sklepu, w którym od razu ci wykonają aranżację łazienki na podstawie konkretnych modeli płytek.

Becik45

Posty: 12

 
Weź pod uwagę fugę wodoodporną przy wykończeniu łazienki, no i oceń trudność cięcia płytek. Często lepiej zainwestować w płytki, które po prostu dobrze się obrabia, a nie wersje najmocniejsze. Jeżeli masz zbyt twardą płytkę to po prostu mocno przepłacisz za instalację.

namok

Posty: 7

 
Zalecam już po montażu płytek nakładać zawsze kapcie z miękką podeszwą. Wiele osób zapomina również o aspekcie monitorowania płytek łazienkowym pod względem chemicznym. W łazience detergenty to norma, więc płytka musi pewne obciążenie chemiczne po prostu wytrzymać.

reavan

Posty: 17

 
W sklepie iglazura24.pl brałem przy remoncie wanny wolnostojące u nich, mozaiki do wykończenia łazienki, no i armaturę oraz podstawowe meble łazienkowe. Sprzedawca powiedział, że mają ponad 200 000 rozwiązań. W sklepie internetowym jest tylko część. Najlepiej odwiedzić ich placówkę w Trójmieście lub pogadać po prostu telefonicznie. Do każdego stylu wykończenia łazienki dobiorą ci płytki, a nawet doradzą pod kątem aranżacyjnym. Przy dowolnych zakupach projekt łazienki gratis. To jednak wzbudza dość duże zaufanie.

DiD3K

Posty: 8

 
Dobrze jest poprosić o wizualizację łazienki po wybraniu konkretnych płytek. W takim przypadku znacznie lepiej podejmiesz decyzję o zakupie.

Worms

Posty: 16

 
Pamiętaj, że płytki łazienkowe znajdziesz w wersjach, które imitują inne materiały, np. kamień, drewno, do tego piękne mozaiki dochodzą. Masz zatem w łazience prawdopodobnie największy potencjał wykończenia wnętrza.

Kazdyy02

Posty: 18

 
Wybierz płytki łazienkowe, które przypominają drewniane podłogi. Połączysz idealnie wartość wizualną drewna z zaletami płytek. Jedna z ciekawszych konfiguracji według moich doświadczeń.

namok

Posty: 11