Szukam informacji o folii caleo

Szukam informacji o folii caleo

Dzień dobry. Pracuję w małej firmie budowlanej pod Krakowem. Klient zamówił u mnie dom ogrzewany na folię na podczerwień. Znacie dystrybutora na Polskę tego rozwiązania?

eQub

Posty: 15

 
Proszę, tutaj masz link do dystrybutora folii grzewczych w naszym kraju www.gng.caleo.pl. Pozdrawiam serdecznie

Pulpit

Posty: 23

 
Niestety nie jestem Tobie w stanie doradzić. Wiem tylko tyle, że u nas w Polsce ta technologia jeszcze raczkuje, podczas gdy w Niemczech już jest na porządku dziennym. Jednakże co się dziwić, zawsze byliśmy daleko za Niemcami.

Gruszek2

Posty: 20

 
Witam. Czytałem już o matach grzewczych i foliach caleo, jednakże nie na tyle, aby móc Tobie doradzić, także czekaj na informację.

multikrzych

Posty: 18

 
Folię Celeo dystrybuuje łódzka firma GNG (ich strona gng.caleo.pl). To jest solidna firma, która pomimo krótkiego stażu na rynku zna się bardzo dobrze na technologii i umie doradzić klientowi. Wiem, że są jeszcze jakieś inne firmy na rynku, ale z ich usług nie korzystałem.

labuh

Posty: 12

 
Cześć! Moja znajoma z Niemiec z mężem jak stawiali dom rok temu to właśnie za pomocą takiej folii na podczerwień. Ja osobiście nie wypytywałam jak to działa, ale wiem tyle, że to wcale nie jest taka droga opcja.

rz3zn!k

Posty: 25

 
Dla alergików to świetna opcja, bo nie unosi kurzu w powietrzu. Koszt wychodzi bardzo podobnie do ogrzewania gazowego według raportów jakie czytałem, a koszt założenia to jak zakup bojlera i kilku kaloryferów.

Dziadek

Posty: 27

 
W firmie GNG w łódzkim pracują fachowcy w tej branży, którzy zajmują się dystrybucją folii grzewczych w Polsce. Tu masz dokładny link do tego produktu - http://www.gng.caleo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=25&Itemid=203 

majer111

Posty: 14